LG CineBeam projektor Disney Plus 4K
Disney Plus na projektorach LG CineBeam
in

SUPER!SUPER!

Disney Plus pojawił się na projektorach LG CineBeam 4K

Projektory LG CineBeam 4K od teraz oferują aplikację Disney Plus. W sam raz na premierę drugiego sezonu “The Mandalorian”.

Właściciele projektorów LG CineBeam Projector HU85LA oraz HU70LA mogą teraz korzystać z serwisu Disney Plus bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego TV webOS 4,5, która napędza urządzenia. Chociaż na razie tylko dwa projektory dostały taką możliwość, to z czasem aplikacja serwisu ma pojawić się na kolejnych.

⚡ KUP PROJEKTOR: LG CineBeam 4K na Allegro

Disney Plus ma już ponad 60 milionów użytkowników i jeszcze daleka droga przed nim. Aplikacja pojawiająca się na kolejnych urządzeniach będzie sprzyjała dalszym wzrostom. Widzowie oglądający takie widowiska jak serial “The Mandalorian”, który wystartował niedawno z drugim sezonem, będą mogli cieszyć się obrazem nawet o 140-calowej przekątnej w standardzie 4K.

Aplikacja Disney Plus pojawiła się nie tylko w projektorach LG CineBeam. Jest ona również dostępna w wielu telewizorach LG OLED oraz LG NanoCell z poziomu LG Home Launcher.

LG CineBeam 4K
Projektory to interesująca alternatywa dla klasycznych telewizorów.

Niestety serwis Disney Plus wciąż jest niedostępny w Polsce, ale liczymy, iż w przyszłym roku wystartuje w naszym kraju. Już teraz warto pomyśleć o potężnym sprzęcie, który zapewni nam najlepsze doświadczenia z oglądania widowisk Disneya. Projektory LG są jedną z ciekawszych opcji.

⚡ PRZECZYTAJ: Drugi sezon “The Mandalorian” zbiera dobre recenzje

Poniżej możecie zobaczyć projektor LG firmy w akcji. Robi wrażenie! Wraz z wycofywaniem się widzów z kin i wyrabianiu nowych przyzwyczajeń, do których zmusiła nas pandemia koronawirusa, takie urządzenia wydają się przyszłością domowych sal kinowych.

Źródło: HDGuru

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

roku koronowirusa

Roku to kolejna firma, która zyskuje na pandemii koronawirusa

a teacher serial 2020 hulu nauczycielka film

Premiera dnia: “A Teacher” na Hulu