liga sprawiedliwości zacka snydera hbo max hbo go film
"Liga sprawiedliwości Zacka Snydera" powaliła serwery HBO Max i HBO GO
in

SUPER!SUPER!

“Liga sprawiedliwości Zacka Snydera” powaliła serwery HBO Max i HBO GO

HBO Max i HBO GO nie wytrzymały zainteresowania, którym cieszy się “Liga sprawiedliwości Zacka Snydera”. Serwery serwisów odmówiły posłuszeństwa w dniu premiery.

Okazuje się, że wypuszczenie na HBO Max “Ligi sprawiedliwości Zacka Snydera”, czyli rozszerzonej i nieco zmienionej wersji “Ligi sprawiedliwości” z 2017 roku, było strzałem w dziesiątkę. Miarą tego jest fakt, że serwery serwisu niewytrzymały i kiedy film pojawił się w sieci, widzowie mieli problem, aby go obejrzeć.

Zaraz po premierze blisko czterogodzinnego filmu, witryna Downdetector odnotowała ogromny wzrost problemów z HBO Max. Kłopoty zaczęły się wraz z premierą filmu – w nocy ze środy na czwartek, kiedy na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych wybiła północ. Jednak problemem nie był żaden wilkołak, ani też ktoś szlochający, iż zgubił pantofelek. To wielu widzów zdecydowało się zarwać nockę i poświęcić ją na obejrzenie mocno wyczekiwanego filmu, który był obietnicą naprawy historii o jednej z najukochańszych grup superbohaterów.

Większość oglądających częściej zgłaszała problemy z jakością strumienia, aniżeli z tym, że film się nie odtwarza wcale. Ponadto cała rzecz dotknęła nie tylko oglądających w Stanach Zjednoczonych, ale również subskrybenci HBO w Azji mieli problemy. Na Twitterze azjatyckiego HBO ogłoszono, iż serwis HBO GO przeżył bezprecedensowy wzrost ruchu, co skutkowało awarią.

To jasno pokazuje, iż świetną decyzją było przekazać Zackowi Snyderowi dodatkowe 70 milionów dolarów, aby oddać widowni film zgodny z jego wizją.

Widowisko stało się tym samym swoistym wydarzeniem, które zyskało większą sympatię niż wersja z 2017 roku. Pisaliśmy o tym, że krytycy bardziej docenili produkcję z 2021 roku. Teraz możemy do tego dopisać to, iż widownia na IMDB wystawiła do tej pory “Lidze sprawiedliwości Zacka Snydera” ocenę 8,6/10 (przy 74 tysiącach głosów). To o wiele lepszy wynik od “Ligi sprawiedliwości”, którą oceniono na 6,3 (przy 393 tysiącach głosów).

Warto tu przypomnieć, iż Joss Whedon przepisał i przerobił poprzedni film, kiedy produkcja Zacka Snydera nie spodobała się włodarzom z wytwórni Warner Bros., a sam reżyser musiał jeszcze mierzyć się z samobójstwem córki. Widowisko okazało się olbrzymim rozczarowaniem i zarobiło śmieszne pieniądze, kiedy wziąć pod uwagę, że w produkcję włożono przynajmniej 300 milionów dolarów bez uwzględnienia kosztu promocji.

Z rodzimego podwórka dodam, że chociaż film obejrzałem bez większych problemów na HBO GO, to udało mi się to dopiero przy drugim odtworzeniu, gdyż za pierwszym razem zostałem przywitany informacją o błędzie. Jednak nasze HBO GO ma to do siebie, że czasem samo z siebie odmawia posłuszeństwa i ciężko obwiniać za tą małą niedogodność “Ligę sprawiedliwości Zacka Snydera”.

Oglądaj film “Liga sprawiedliwości Zacka Snydera” na HBO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

donald trump twitter

Donald Trump planuje ruszyć z własnym serwisem społecznościowym, który ma być wielki

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

“Resident Evil: Welcome to Raccoon City” wraca do korzeni w carpenterowskim stylu