Lindsey Pearlman nie żyje
in

SMUTNESMUTNE

Lindsey Pearlman nie żyje. Aktorkę znaną z “Chicago Justice” znaleziono martwą

Lindsey Pearlman do niedawna poszukiwała policja zawiadomiona przez zaniepokojoną rodzinę. Efekt poszukiwań okazał się smutny. Aktorka została znaleziona martwa.

Lindsey Pearlman przeżyła 43 lata. Jej ciało zostało znalezione około 8:30 rano w piątek, 18 lutego, w okolicy skrzyżowania Franklin Avenue z North Sierra Bonita Avenue w Los Angeles. Biuro koronera potwierdziło, iż znalezione ciało pasuje do opisu aktorki. Na tę chwilę nie znamy przyczyny śmierci, ale powinniśmy się dowiedzieć szczegółów, kiedy koroner ustali fakty.

W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman
W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman

Pearlman zaginęła w niedzielę, 13 lutego około południa. Jej telefon ostatnio był aktywny na Bulwarze Zachodzącego Słońca w Los Angeles.

Aktorka znana głównie z seriali

Pearlman zagrała między innymi w serialach “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, “Selena”, “Imeprium”, “The Ms. Pat Show” czy “Vicious”. W Chicago, z którego pochodziła, ukończyła The Second City Conservatory. Przed przeprowadzką do Los Angeles jeździła po kraju ze swoim występem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, gdzie za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

Lindsey Pearlman w serialu "Chicago Justice"
Lindsey Pearlman w serialu “Chicago Justice”

Pogrążony w żałobie mąż

Zostawiła męża, który poinformował na Instagramie, że policja znalazła ciało jego żony. Dodał, iż jest załamany i napisał: “Później podzielę się czymś więcej, ale chciałem wszystkim podziękować za miłość i wysiłek oraz pragnę poprosić o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie”.

Lindsey Pearlman mąż instagram
Maż Lindsey Pearlman podał do publicznej informacji, że jego żona nie żyje

Do sprawy wrócimy, kiedy tylko pojawi się więcej informacji o tajemniczej śmierci Pearlman.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Lindsey Pearlman

Lindsey Pearlman zaginęła. Aktorka poszukiwana przez policję

Lindsey Pearlman samobójstwo

Lindsey Pearlman prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Znamy nowe szczegóły w sprawie śmierci aktorki