The Boys sezon 4

Lindsey Pearlman nie żyje. Aktorkę znaną z “Chicago Justice” znaleziono martwą

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Lindsey Pearlman do niedawna poszukiwała policja zawiadomiona przez zaniepokojoną rodzinę. Efekt poszukiwań okazał się smutny. Aktorka została znaleziona martwa.

Lindsey Pearlman przeżyła 43 lata. Jej ciało zostało znalezione około 8:30 rano w piątek, 18 lutego, w okolicy skrzyżowania Franklin Avenue z North Sierra Bonita Avenue w Los Angeles. Biuro koronera potwierdziło, iż znalezione ciało pasuje do opisu aktorki. Na tę chwilę nie znamy przyczyny śmierci, ale powinniśmy się dowiedzieć szczegółów, kiedy koroner ustali fakty.

- Reklama -
Ad image
W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman
W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman

Pearlman zaginęła w niedzielę, 13 lutego około południa. Jej telefon ostatnio był aktywny na Bulwarze Zachodzącego Słońca w Los Angeles.

Aktorka znana głównie z seriali

Pearlman zagrała między innymi w serialach “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, “Selena”, “Imeprium”, “The Ms. Pat Show” czy “Vicious”. W Chicago, z którego pochodziła, ukończyła The Second City Conservatory. Przed przeprowadzką do Los Angeles jeździła po kraju ze swoim występem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, gdzie za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

Lindsey Pearlman w serialu "Chicago Justice"
Lindsey Pearlman w serialu “Chicago Justice”

Pogrążony w żałobie mąż

Zostawiła męża, który poinformował na Instagramie, że policja znalazła ciało jego żony. Dodał, iż jest załamany i napisał: “Później podzielę się czymś więcej, ale chciałem wszystkim podziękować za miłość i wysiłek oraz pragnę poprosić o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie”.

Lindsey Pearlman mąż instagram
Maż Lindsey Pearlman podał do publicznej informacji, że jego żona nie żyje

Do sprawy wrócimy, kiedy tylko pojawi się więcej informacji o tajemniczej śmierci Pearlman.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz