Lindsey Pearlman prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Znamy nowe szczegóły w sprawie śmierci aktorki

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 18 wyświetleń
1 min czytania

Lindsey Pearlman znaleziono w zaparkowanym samochodzie, owiniętą w koc, a dookoła niej miały leżeć pigułki.

Lindsey Pearlman znaleziono martwą niedługo po tym, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że aktorka jest poszukiwana przez policję. W dniu ogłoszenia przez policję faktu, iż odnaleziono jej zwłoki, nie dostaliśmy szczegółów dotyczących śmierci aktorki. Jednak dochodzące do nas informacje sugerują, że 43-letnia kobieta mogła popełnić samobójstwo.

Pearlman wyszła z domu i przez kilka dni nie dawała znaku życia. Znaleziono ją martwą w piątek, 18 lutego 2022 roku, koło 8:30 rano w okolicy skrzyżowania Franklin Avenue z North Sierra Bonita Avenue w Los Angeles. Jakkolwiek przyczyna śmierci ma dopiero zostać stwierdzona przez lokalnego koronera.

Pearlman została znaleziona martwa w samochodzie

Kuzynka, Savannah Pearlman, na prośbę siostry zmarłej, opublikowała twitta, w którym zaznaczyła, iż nigdy nie jesteśmy sami i na koniec podała numer telefonu na krajową gorącą linię dla osób zmagających się z myślami samobójczymi.

Tutaj znaleziono zaparkowany samochód aktorki

Jeden ze świadków, ochroniarz, który pracował na planie filmowym nieopodal, powiedział, iż kobietę znaleziono w zaparkowanym samochodzie. Miała być owinięta kocem, a wewnątrz pojazdu znajdowały się jakieś pigułki.

Zagrała wiele drugoplanowych ról w serialach

Pearlman zagrała między innymi w serialach “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, “Selena”, “Imperium”, “The Ms. Pat Show” czy “Vicious”. W Chicago, z którego pochodziła, ukończyła The Second City Conservatory. Przed przeprowadzką do Los Angeles jeździła po kraju ze swoim występem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, gdzie za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

Pearlman w serialu “Chicago Justice”
Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x