Lindsey Pearlman samobójstwo
in

SZOKSZOK

Lindsey Pearlman prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Znamy nowe szczegóły w sprawie śmierci aktorki

Lindsey Pearlman znaleziono w zaparkowanym samochodzie, owiniętą w koc, a dookoła niej miały leżeć pigułki.

Lindsey Pearlman znaleziono martwą niedługo po tym, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że aktorka jest poszukiwana przez policję. W dniu ogłoszenia przez policję faktu, iż odnaleziono jej zwłoki, nie dostaliśmy szczegółów dotyczących śmierci aktorki. Jednak dochodzące do nas informacje sugerują, że 43-letnia kobieta mogła popełnić samobójstwo.

Pearlman wyszła z domu i przez kilka dni nie dawała znaku życia. Znaleziono ją martwą w piątek, 18 lutego 2022 roku, koło 8:30 rano w okolicy skrzyżowania Franklin Avenue z North Sierra Bonita Avenue w Los Angeles. Jakkolwiek przyczyna śmierci ma dopiero zostać stwierdzona przez lokalnego koronera.

Pearlman została znaleziona martwa w samochodzie

Kuzynka, Savannah Pearlman, na prośbę siostry zmarłej, opublikowała twitta, w którym zaznaczyła, iż nigdy nie jesteśmy sami i na koniec podała numer telefonu na krajową gorącą linię dla osób zmagających się z myślami samobójczymi.

Tutaj znaleziono zaparkowany samochód aktorki

Jeden ze świadków, ochroniarz, który pracował na planie filmowym nieopodal, powiedział, iż kobietę znaleziono w zaparkowanym samochodzie. Miała być owinięta kocem, a wewnątrz pojazdu znajdowały się jakieś pigułki.

Zagrała wiele drugoplanowych ról w serialach

Pearlman zagrała między innymi w serialach “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, “Selena”, “Imperium”, “The Ms. Pat Show” czy “Vicious”. W Chicago, z którego pochodziła, ukończyła The Second City Conservatory. Przed przeprowadzką do Los Angeles jeździła po kraju ze swoim występem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, gdzie za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

Pearlman w serialu “Chicago Justice”

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Lindsey Pearlman nie żyje

Lindsey Pearlman nie żyje. Aktorkę znaną z “Chicago Justice” znaleziono martwą

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022 recenzja film netflix
4/10

“Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2022) – recenzja filmu