Lindsey Pearlman
Lindsey Pearlman
in

SMUTNESMUTNE

Lindsey Pearlman zaginęła. Aktorka poszukiwana przez policję

Policja w Los Angeles szuka Lindsey Pearlman. Aktorka była ostatnio widziana 13 lutego i od tego czasu słuch po niej zaginął.

Lindsey Pearlman możecie kojarzyć z seriali “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, a ostatnio grała w “The Ms. Pat Show” i “Vicious”. Poza aktorstwem zajmuje się stand-upem. Pochodząca z Chicago Pearlman ukończyła The Second City Conservatory i podróżowała po kraju ze swoim widowiskiem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, podczas którego za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

Policja umieściła komunikat o zaginięciu aktorki w mediach społecznościowych

Policja w Los Angeles właśnie wydała komunikat, w którym informuje, że Pearlman zaginęła w niedzielę, 13 lutego około południa. Telefon 43-letniej aktorki ostatnio był aktywny na Bulwarze Zachodzącego Słońca w Los Angeles. Od kilku dni nie wraca do domu. Chociaż rodzina i przyjaciele próbowali się z nią kontaktować, to ich próby okazały się nieskuteczne.

Opisano wygląd Pearman, która ma 175 cm wzrostu, waży 63 kilogramy i jest szatynką o brązowych oczach. Nie wiadomo, co ostatnio miała na sobie. Ponadto jej kuzynka poinformowała, że jeździ czarnosrebrną Hondą Fit z 2015 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix dave chappelle

Netflix idzie za ciosem i produkuje kolejne występy kontrowersyjnego komika

Lindsey Pearlman nie żyje

Lindsey Pearlman nie żyje. Aktorkę znaną z “Chicago Justice” znaleziono martwą