Shogun oglądaj online serial disney

Lindsey Pearlman zaginęła. Aktorka poszukiwana przez policję

Dariusz Filipek
1 min czytania
Lindsey Pearlman

Z ostatniej chwili

Policja w Los Angeles szuka Lindsey Pearlman. Aktorka była ostatnio widziana 13 lutego i od tego czasu słuch po niej zaginął.

Lindsey Pearlman możecie kojarzyć z seriali “Chicago Justice”, “Noc oczyszczenia”, “Szpital miejski”, a ostatnio grała w “The Ms. Pat Show” i “Vicious”. Poza aktorstwem zajmuje się stand-upem. Pochodząca z Chicago Pearlman ukończyła The Second City Conservatory i podróżowała po kraju ze swoim widowiskiem w ramach programu Sex Signals Catharsis Productions, podczas którego za pomocą improwizacji i komedii mówiła o trudnym problemie, jakim są napaści seksualne na kampusach uniwersyteckich i w bazach wojskowych.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja
https://twitter.com/LAPDMPU/status/1494311743522103300
Policja umieściła komunikat o zaginięciu aktorki w mediach społecznościowych

Policja w Los Angeles właśnie wydała komunikat, w którym informuje, że Pearlman zaginęła w niedzielę, 13 lutego około południa. Telefon 43-letniej aktorki ostatnio był aktywny na Bulwarze Zachodzącego Słońca w Los Angeles. Od kilku dni nie wraca do domu. Chociaż rodzina i przyjaciele próbowali się z nią kontaktować, to ich próby okazały się nieskuteczne.

Opisano wygląd Pearman, która ma 175 cm wzrostu, waży 63 kilogramy i jest szatynką o brązowych oczach. Nie wiadomo, co ostatnio miała na sobie. Ponadto jej kuzynka poinformowała, że jeździ czarnosrebrną Hondą Fit z 2015 roku.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x