The Boys sezon 4

“Loki” będzie musiał naprawić linię czasową. Jest nowy zwiastun serialu Disney+

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

“Loki” wrócił z nowym zwiastunem i wiele wskazuje na to, że nasz ulubiony antybohater będzie miał nie tylko ponadczasowe kłopoty, ale również ręce pełne roboty.

“Loki” będzie trzecim serialem Marvel Studios, który zadebiutuje w serwisie Disney+. Wcześniej dostaliśmy “WandaVision”, a obecnie śledzimy kolejne odcinki “The Falcon and the Winter Soldier”. W widowisku napisanym przez Michaela Waldrona, scenarzystę “Ricka i Morty’ego”, “Community” oraz “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, zobaczymy Toma Hiddlestona, który kolejny raz wcieli się w tytułowego bohatera. U jego boku pojawi się między innymi Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw i Wunmi Mosaku.

- Reklama -
Ad image

Akcja “Lokiego” rozgrywa się po wydarzeniach znanych z filmu “Avengers: Koniec gry”. W związku z ówczesnymi zawirowaniami została stworzona nowa oś czasu. Współsprawca całego zamieszania został uwięziony przez tajemniczą agencję Time Variance Authority, która chce na nim wymóc pomoc w naprawie linii czasu.

Premiera pierwszego sześcioodcinkowego sezonu została zaplanowana na 11 czerwca 2021 roku.  Już teraz wiemy, iż trwają prace nad kontynuacją. Widowisko będzie można obejrzeć w serwisie Disney+, który wciąż jest niedostępny w Polsce. Jednak możecie uzyskać dostęp do tej usługi, wykupując za niespełna 3 euro miesięcznie subskrypcję NordVPN, który zmienia wirtualną geolokalizację oglądającego, dając tym samym dostęp do serwisów strumieniujących ze wszystkich stron świata.

Loki
Loki obiecuje dobre zachowanie. To już jest nieśmieszne, prawda?

Jeśli nie możecie się doczekać powrotu Lokiego, to polecamy komiksy z tym bohaterem, które znajdziecie tutaj.

Serial “Loki” w serwisie Disney+ ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz