Loki sezon 2 Marvel Studios serial Disney+ Disney Plus
"Loki" wróci z drugim sezonem
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

“Loki” wróci! Oficjalna zapowiedź kontynuacji znalazła się w finale sezonu

Zwiastun serialu “Loki”

Można pomyśleć, że “WandaVision” to była wyjątkowo niecodzienna produkcja, ale “Loki” podbił poprzeczkę jeszcze wyżej. I co najważniejsze — nie powiedział ostatniego słowa.

“Loki” to kolejny serialowy sukces Marvel Studios. Producent superbohaterskich widowisk idzie jak ogień, zachwycając zarówno widzów, jak i krytyków, a jednocześnie mocno podbija subskrypcje serwisowi Disney+, gdzie serial można oglądać (u nas jest to możliwe dzięki usłudze Pure VPN).

Warto tu wspomnieć, że pierwszy serial Marvela, czyli “WandaVision” ma na IMDB ocenę 8/10, a na Rotten Tomatoes 7,83/10. Z kolei “Falcon i Zimowy Żołnierz” dostał od widzów 7,4/10, a od krytyków 7,59/10. Również “Loki” ma się czym pochwalić, gdyż najnowszy serial studia ma obecnie najwyższe oceny spośród całej trójki – 8,8/10 na IMDB oraz 7,79 na Rotten Tomatoes.

“Loki” dostanie drugi sezon

Nie wszystkie seriale Marvela dostaną kolejne sezony. Przykładowo struktura “WandaVision” nie pozwala na to, żeby główni bohaterzy serialu pojawili się w najbliższym czasie na małych ekranach. Jednak w przypadku “Lokiego” jest inaczej. Tom Hiddleston wróci na Disney+ z kolejną serią przygód. Potwierdził to obraz, który pojawił się pod koniec szóstego odcinka pierwszego sezonu, jasno mówiący, że “Loki powróci w drugim sezonie”.

Loki sezon 2
“Loki” wróci z drugim sezonem

Informacje o tym, że serial ma szansę na kontynuację, pojawiały się już wcześniej, ale dopiero teraz dostaliśmy konkretną zapowiedź dalszych przygód Lokiego.

Kolejną produkcją od Marvel Studios będzie animowana antologia “What If…?”. Poza tym w bieżącym roku mamy jeszcze dostać seriale “Ms. Marvel” oraz “Hawkeye”.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska – najlepsze role

nicolas cage joe exotic

Nicolas Cage nie zostanie Królem tygrysów