love netflix sezon 3 2018
Szkoda tej miłości. Jeszcze bym sobie ją kilka lata pośledził. (YouTube - Netflix)
in

Love – sprawdź zwiastun finalnego sezonu Netflixowego romansidła

Szkoda, że tej miłości nie pozwolono żyć chwilę dłużej

Netflix wypuścił właśnie zwiastun finalnego sezonu Love. Serial idealnie nadaje się na walentynkowego kaca. Żegnam się z nim z niemałym rozgoryczeniem, gdyż produkcja Judda Apatowa i Lesley Arfin to mój ulubiony komediodramat z romansem w tle.

Niestety na całość musicie poczekać blisko miesiąc, a na zaostrzenie apetytów mam dla Was zapowiedź widowiska, które obejrzycie 9 marca.

Love można kochać lub się mi narazić. Jeśli jeszcze nie widzieliście tej słodko-gorzkiej historii romantycznej – przewrotnie, nieco obdartej z romantyzmu – jak najszybciej naprawcie ten życiowy błąd i zabierzcie się za poprzednie sezony. Serial opowiada o niełatwym związku uzależnionej od uzależniania się Mickey (Gillian Jacobs) oraz Gusa (Paul Rust), który jest nerdem do szpiku kości.

Love na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

Netflix zatrudnia statystów

Życie za 3,75 zł na godzinę. Netflix zatrudnia statystów za psie pieniądze

Star Trek: Discovery

Popyt na seriale w USA – Star Trek: Discovery ciągle na topie [04-10.02.2018]