in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

Premiera dnia: “Lucyfer” wrócił na Netflix

lucyfer sezon 6
"Lucyfer" (Netflix)
Zwiastun szóstego sezonu “Lucyfera” (Netflix Polska/YouTube)

Żegnamy się z “Lucyferem”. Serial wrócił na Netflix z szóstym, a jednocześnie finałowym sezonem.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
LUCYFER

“Lucyfer” żegna się z widzami ostatnimi dziesięcioma odcinkami. Serial przejęty od stacji FOX przez Netflix miał się zakończyć dużo wcześniej, ale serwis dwukrotnie przedłużył produkcję. Jednak tym razem wygląda na to, że nie będzie odwrotu od decyzji o zakończeniu widowiska.

Serial powstał na kanwie komiksów wydawnictwa DC, a postać Lucyfera, którego oglądamy w serialu, stworzył autor “Amerykańskich Bogów”, Neil Gaiman. Tom Ellis wcielił się w tytułowego bohatera, znudzonego życiem niegdysiejszego władcę piekła. Na co dzień prowadzi nocny klub, a hobbystycznie zajmuje się pomocą policji w Los Angeles.

“Lucyfer” spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród widzów. Na IMDB serial ma ocenę 8.1/10, a na polskim Filmwebie 8/10. Produkcję chwali również większość krytyków — na Rotten Tomatoes 85% opinii o widowisku, to opinie pozytywne.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

american cirme story: impeachment monica lewinsky serial

Monica Lewinsky jest zadowolona z serialu “American Crime Story: Impeachment”

kiedy nikt nie patrzy amazon prime video

Premiera dnia: “Kiedy nikt nie patrzy” na Prime Video