The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Lucyfer” wrócił na Netflix

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Lucyfer" (Netflix)

Z ostatniej chwili

Zwiastun szóstego sezonu “Lucyfera” (Netflix Polska/YouTube)

Żegnamy się z “Lucyferem”. Serial wrócił na Netflix z szóstym, a jednocześnie finałowym sezonem.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
LUCYFER

“Lucyfer” żegna się z widzami ostatnimi dziesięcioma odcinkami. Serial przejęty od stacji FOX przez Netflix miał się zakończyć dużo wcześniej, ale serwis dwukrotnie przedłużył produkcję. Jednak tym razem wygląda na to, że nie będzie odwrotu od decyzji o zakończeniu widowiska.

- Reklama -
Ad image

Serial powstał na kanwie komiksów wydawnictwa DC, a postać Lucyfera, którego oglądamy w serialu, stworzył autor “Amerykańskich Bogów”, Neil Gaiman. Tom Ellis wcielił się w tytułowego bohatera, znudzonego życiem niegdysiejszego władcę piekła. Na co dzień prowadzi nocny klub, a hobbystycznie zajmuje się pomocą policji w Los Angeles.

“Lucyfer” spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród widzów. Na IMDB serial ma ocenę 8.1/10, a na polskim Filmwebie 8/10. Produkcję chwali również większość krytyków — na Rotten Tomatoes 85% opinii o widowisku, to opinie pozytywne.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz