The Boys sezon 4

Fani Lucyfera wstrzymajcie oddech, bo Netflix…

Dariusz Filipek
2 min czytania
Lucyfer wróci z sezonem 6.?

Z ostatniej chwili

Przejęcie Lucyfera przez Netflix było wielką sprawą dla fanów serialu, ale jednocześnie widzowie mieli świadomość, iż widowisko długo z nimi nie pobędzie. Na pewno?

Mam bardzo dobre wieści z obozu Lucyfera! Możliwe, że Netflix pociągnie serial dłużej, niż początkowo zakładano. Po przejęciu produkcji od stacji FOX mówiło się o czwartym oraz piątym sezonie, który miał być finałem opowieści. Jednak niedawno zaczęły się spekulacje, że serial może dostać również szósty sezon. Nie było to nic pewnego, ale rzeczy się nieco krystalizują z korzyścią dla fanów Lucyfera.

- Reklama -
Ad image

Netflix i Warner Bros. Television przynajmniej od miesiąca prowadzą rozmowy na temat szóstego sezonu. Sprawy między firmami nie są obecnie w najlepszym ładzie, o czym napisałem niedawno, ale wiele wskazuje na to, że na gruncie Lucyfera może dojść do porozumienia.

Serwis TV Line ogłosił ważną aktualizację w sprawie potencjalnej szóstej odsłony detektywistycznych przygód piekielnego jegomościa.

Ponoć negocjacje wciąż trwają i zarówno Warner Bros Television, jak i Netflix są optymistycznie nastawieni, co do przyszłości Lucyfera. Najprawdopodobniej dojdzie do odnowienia serialu na przynajmniej jeszcze jeden sezon. Ponadto szósta odsłona może mieć od 10 do 13 odcinków. Jakkolwiek nie wyklucza się nawet 16 odcinków.

Lucyfer to luźna adaptacja komiksów wydawanych przez DC Comics. W tytułowego Lucyfera wciela się prześwietny Tom Ellis, który wcześniej grał w równie pochrzanionego bohatera w serialu Rush. Polecam nadrobić, jeśli lubicie tego aktora, bo naprawdę warto.

Lucyfer wraca z piątym sezonem na Netflix jeszcze w tym roku. Będzie on podzielony na dwie części. Każda z części będzie miała po osiem odcinków.

Oglądaj serial Lucyfer w serwisie Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz