Lucyfer sezon 6 netflix
Lucyfer wróci z sezonem 6.?
in

SUPER!SUPER!

Fani Lucyfera wstrzymajcie oddech, bo Netflix…

Przejęcie Lucyfera przez Netflix było wielką sprawą dla fanów serialu, ale jednocześnie widzowie mieli świadomość, iż widowisko długo z nimi nie pobędzie. Na pewno?

Mam bardzo dobre wieści z obozu Lucyfera! Możliwe, że Netflix pociągnie serial dłużej, niż początkowo zakładano. Po przejęciu produkcji od stacji FOX mówiło się o czwartym oraz piątym sezonie, który miał być finałem opowieści. Jednak niedawno zaczęły się spekulacje, że serial może dostać również szósty sezon. Nie było to nic pewnego, ale rzeczy się nieco krystalizują z korzyścią dla fanów Lucyfera.

Netflix i Warner Bros. Television przynajmniej od miesiąca prowadzą rozmowy na temat szóstego sezonu. Sprawy między firmami nie są obecnie w najlepszym ładzie, o czym napisałem niedawno, ale wiele wskazuje na to, że na gruncie Lucyfera może dojść do porozumienia.

Serwis TV Line ogłosił ważną aktualizację w sprawie potencjalnej szóstej odsłony detektywistycznych przygód piekielnego jegomościa.

Ponoć negocjacje wciąż trwają i zarówno Warner Bros Television, jak i Netflix są optymistycznie nastawieni, co do przyszłości Lucyfera. Najprawdopodobniej dojdzie do odnowienia serialu na przynajmniej jeszcze jeden sezon. Ponadto szósta odsłona może mieć od 10 do 13 odcinków. Jakkolwiek nie wyklucza się nawet 16 odcinków.

Lucyfer to luźna adaptacja komiksów wydawanych przez DC Comics. W tytułowego Lucyfera wciela się prześwietny Tom Ellis, który wcześniej grał w równie pochrzanionego bohatera w serialu Rush. Polecam nadrobić, jeśli lubicie tego aktora, bo naprawdę warto.

Lucyfer wraca z piątym sezonem na Netflix jeszcze w tym roku. Będzie on podzielony na dwie części. Każda z części będzie miała po osiem odcinków.

Oglądaj serial Lucyfer w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Candyman 2020 film

Candyman wraca i horror na zwiastunie zapowiada prześwietne widowisko

nic o mnie nie wiecie serial bbc imran mahmood

Nic o mnie nie wiecie – nowy serial kryminalny od BBC