Lucyfer Netflix Tom Ellis
Lucyfer
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY

Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Lucyfer wróci na Netflix!

Niedawno informowaliśmy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Lucyfer wróci z szóstym sezonem na Netflix. I faktycznie tak się stanie.

Lucyfer, czyli detektywistyczna opowieść o bohaterze z piekła rodem miała się zakończyć na piątym sezonie. Jednak po przejęciu serialu przez Netflix od stacji FOX fani serialu mieli nadzieję, że ta diabelna historia potrwa dłużej. I stało się to, czego oczekiwali – podaje serwis TV Time. Tom Ellis, który wciela się w tytułowego Lucyfera, podpisał nowy kontrakt.

Obecnie widzowie czekają na premierę piątej odsłony Lucyfera. Odbędzie się ona w tym roku w serwisie Netflix, a sezon zostanie podzielony na dwie części. Każda z nich będzie miała po osiem odcinków.

Poza Tomem Ellisem nowe kontrakty z Netflixem i Warner Bros. Television podpisali również Ildy Modrovich oraz Joe Henderson, którzy są showrunnerami widowiska.

Oglądaj serial Lucyfer w serwisie Netflix

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

james bond nie czas umierać koronawirus data premiery film

Koronawirus położył Bonda. Nie czas umierać pół roku później w kinach

Batman Batmobile

Batman ma nową brykę i ty też chcesz taki Batmobile