Lucyfer Netflix Tom Ellis
Lucyfer
in

SUPER!SUPER!

Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Lucyfer wróci na Netflix!

Niedawno informowaliśmy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Lucyfer wróci z szóstym sezonem na Netflix. I faktycznie tak się stanie.

Lucyfer, czyli detektywistyczna opowieść o bohaterze z piekła rodem miała się zakończyć na piątym sezonie. Jednak po przejęciu serialu przez Netflix od stacji FOX fani serialu mieli nadzieję, że ta diabelna historia potrwa dłużej. I stało się to, czego oczekiwali – podaje serwis TV Time. Tom Ellis, który wciela się w tytułowego Lucyfera, podpisał nowy kontrakt.

Obecnie widzowie czekają na premierę piątej odsłony Lucyfera. Odbędzie się ona w tym roku w serwisie Netflix, a sezon zostanie podzielony na dwie części. Każda z nich będzie miała po osiem odcinków.

Poza Tomem Ellisem nowe kontrakty z Netflixem i Warner Bros. Television podpisali również Ildy Modrovich oraz Joe Henderson, którzy są showrunnerami widowiska.

Oglądaj serial Lucyfer w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

james bond nie czas umierać koronawirus data premiery film

Koronawirus położył Bonda. Nie czas umierać pół roku później w kinach

Batman Batmobile

Batman ma nową brykę i ty też chcesz taki Batmobile