Machete Kills Again in Space
Machete Kills Again in Space
in

SUPER!SUPER!

Machete Kills Again in Space – Maczeta jeszcze może zabijać w kosmosie

Machete Kills Again in Space to jeden z najbardziej szalonych projektów, o których słyszałem… Jak dawno temu? Minęły wieki, odkąd pierwszy raz zobaczyłem ten niedorzeczny tytuł. Pamiętam, że wtedy wydawało mi się, iż jest to wyłącznie żart społeczności serwisu IMDB.

Jednak Machete Kills Again in Space to żaden wygłup. Pomimo że upłynęło sporo wody w rzece, okazuje się, iż Robert Rodriguez do tej pory zajęty innymi projektami, odkurza zapomnianą fantazję. O trzeciej Maczecie przypomniał odtwórca głównej roli.

Robert nad tym pracuje i to będzie… Niewiarygodnie szalone. – Aktor zdradził, dlaczego tak długo czekamy na film, dodając – Powiem tak… Robert ma własny harmonogram robienia rzeczy. Jak wiem, obecnie pracuje nad wielkim filmem.

Danny Trejo w programie Popcorn Talk (rozmowa poniżej).

Od premiery kontynuacji Maczety, czyli Maczeta zabija, minęło pięć lat.

W tym czasie Rodriguez miał kilka spraw na głowie. Obecnie czekamy na premierę jego Alita: Battle Angel. Jednak temat Maczety w kosmosie wciąż się tli. Jak sprawdzam Wiadomości GoogleMachete Kills Again in Space powraca rok rocznie z nowymi aktualizacjami, padającymi przeważnie z ust aktorów.

To jest absurd.

Ten film na tak wielu poziomach zapowiada się niedorzecznie, że jestem w stanie kupić wizję Rodrigueza, chociaż nie jest jeszcze w pełni zmaterializowana. Biorę to w ciemno. Jeśli widowisko w ogóle powstanie, spodziewam się po nim sporej dawki starego, dobrego, niegrzecznego grindhouse’u z Maczety, który jak pięść do oka pasuje, kiedy zestawić poprzednie filmy z kosmicznymi przygodami. Tak irracjonalny film może być świetną odtrutką po niezbyt udanym sequelu Maczety.

Film Maczeta w serwisie Netflix >>

Film Maczeta zabija w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bf4424f691737cba4b6db90″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Zwiastun Once Upon a Deadpool

Zwiastun Once Upon a Deadpool w hołdzie… Fredowi Savage?

nowy maniakalny gilna remake maniac cop remake =

Nowy Maniac Cop będzie zabijał niewinnych obywateli w Los Angeles