Shogun oglądaj online serial disney

Machete Kills Again in Space – Maczeta jeszcze może zabijać w kosmosie

Dariusz Filipek
1 min czytania
Machete Kills Again in Space

Z ostatniej chwili

Machete Kills Again in Space to jeden z najbardziej szalonych projektów, o których słyszałem… Jak dawno temu? Minęły wieki, odkąd pierwszy raz zobaczyłem ten niedorzeczny tytuł. Pamiętam, że wtedy wydawało mi się, iż jest to wyłącznie żart społeczności serwisu IMDB.

Jednak Machete Kills Again in Space to żaden wygłup. Pomimo że upłynęło sporo wody w rzece, okazuje się, iż Robert Rodriguez do tej pory zajęty innymi projektami, odkurza zapomnianą fantazję. O trzeciej Maczecie przypomniał odtwórca głównej roli.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Robert nad tym pracuje i to będzie… Niewiarygodnie szalone. – Aktor zdradził, dlaczego tak długo czekamy na film, dodając – Powiem tak… Robert ma własny harmonogram robienia rzeczy. Jak wiem, obecnie pracuje nad wielkim filmem.

Danny Trejo w programie Popcorn Talk (rozmowa poniżej).

Od premiery kontynuacji Maczety, czyli Maczeta zabija, minęło pięć lat.

W tym czasie Rodriguez miał kilka spraw na głowie. Obecnie czekamy na premierę jego Alita: Battle Angel. Jednak temat Maczety w kosmosie wciąż się tli. Jak sprawdzam Wiadomości GoogleMachete Kills Again in Space powraca rok rocznie z nowymi aktualizacjami, padającymi przeważnie z ust aktorów.

To jest absurd.

Ten film na tak wielu poziomach zapowiada się niedorzecznie, że jestem w stanie kupić wizję Rodrigueza, chociaż nie jest jeszcze w pełni zmaterializowana. Biorę to w ciemno. Jeśli widowisko w ogóle powstanie, spodziewam się po nim sporej dawki starego, dobrego, niegrzecznego grindhouse’u z Maczety, który jak pięść do oka pasuje, kiedy zestawić poprzednie filmy z kosmicznymi przygodami. Tak irracjonalny film może być świetną odtrutką po niezbyt udanym sequelu Maczety.

Film Maczeta w serwisie Netflix >>

Film Maczeta zabija w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bf4424f691737cba4b6db90″]

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x