mads mikkelsen fantastyczne zwierzęta 3 Johnny Depp
in

SUPER!SUPER!

Mads Mikkelsen za Johnny’ego Deppa? Kosztowna decyzja Warner Bros.

Grindewalda może zagrać Mads Mikkelsen, ale Johnny Depp i tak otrzyma miliony dolarów, gdy trzecie “Fantastyczne zwierzęta” pojawią się w kinach.

Niedawno informowaliśmy Was, że Johnny Depp w obliczu skandalu zrezygnował z roli Grindewalda w filmowej serii “Fantastyczne zwierzęta”. Wytwórnia Warner Bros. już szuka innego aktora do tej roli.

⚡ PRZECZYTAJ: Aktor ze “Skazanego na śmierć” chce grać tylko gejów

Trzecia część “Fantastycznych zwierząt” pojawi się później, niż pierwotnie planowano – film przesunięto na 2022 rok. Jednak już teraz trwają poszukiwania do roli Grindewalda w produkcji, którą wyreżyseruje David Yates.

To już jest pewne – Johnny Depp nie zagra kolejny raz tej postaci, ale bohater i tak musi pojawić się w filmie. Najważniejszym pytaniem pozostaje, kto będzie aktorem, który wejdzie gładko w buty poprzednika. Według ostatnich donosów Mads Mikkelsen rozmawiał z ludźmi z Warner Bros. o przejęciu tej roli. Aktor znany z serialu “Hannibal” czy filmu “Polowanie” jest na szczycie listy artystów, którzy mogliby przejąć rolę po Johnnym Deppie.

Ciekawostką jest to, że chociaż Johnny Depp nie wystąpi w spin-offie “Harry’ego Pottera” to i tak zgarnie worek pieniędzy. I nie będą to małe pieniądze, bo w grę wchodzi ośmiocyfrowa wypłata. Jednak wytwórnia podjęła kosztowną decyzję o zmianie aktora z uwagi na liczne kontrowersje, które w ostatnich latach roztacza wokół siebie Johnny Depp. Można wręcz stwierdzić, iż wrócił do starych nawyków ze zdwojoną siłą, czyli do tworzenia chaosu w życiu osobistym, co przekłada się na jego życie zawodowe.

⚡ PRZECZYTAJ: “Nauczycielka” to serial o romansie nauczycielki z licealistą

Tym samym Warner Bros. będzie musiał zapłacić spore pieniądze dwóm aktorom – jednemu za grę Grindewalda, a drugiemu za to, że uprzejmie zgodził się zostać w domu.

Źródło: Deadline, THR

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

American Horror Story sezon 10

Ryan Murphy ostrzy zęby na dziesiąty sezon “American Horror Story”

czwarty proces trial 4 netflix kryminalny serial dokumentalny

Premiera dnia: “Czwarty proces” w serwisie Netflix