magia nagości polska premiera gdzie oglądać online zoom tv
"Magia nagości. Polska" (Zoom TV)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL Na czasieNa czasie

Premiera dnia: “Magia nagości” na Zoom TV

Zwiastun programu “Magia nagości. Polska” (Zoom TV)

Polska edycja programu “Magia nagości”, pomimo niedawnych problemów emisyjnych, wystartowała na stacji Zoom TV.

“Magia nagości. Polska” wystartowała i jest równie pikantna, co zagraniczne edycje programu. W sieci pojawiły się pierwsze opinie dotyczące randkowego widowiska dla dorosłych, w którym uczestnicy pokazują się zupełnie nago. Widzowie są podzieleni — jedni są zachwyceni, że w naszym kraju wystartował program, który stawia na pozytywny odbiór naszych ciał, ale pojawiły się również liczne głosy, iż produkcja promuje zgorszenie wśród odbiorców.

Polską edycję prowadzi Beata Olga Kowalska, którą możecie kojarzyć z serialu “Ranczo”. Jej zadaniem jest przeprowadzić uczestników przez dokładnie taki sam proces jak w zagranicznych wersjach programu — nagie ciała uczestników są stopniowo odkrywane przed uczestnikiem wybierającym swoją randkę. Całość uzupełniają dyskusje prowadzącej. Jest to swoista wariacja wokół “Randki w ciemno”, tyle że w tym przypadku nie tak ważne są udzielane odpowiedzi, a nieskrępowane odzieżą ciała.

W pierwszym odcinku 24-letni Michał, absolwent AWF i nagradzany artysta, szukał drugiej połówki. W drugiej części programu 55-letnia Iwona, fotomodelka o porywającej osobowości, stanęła nago przed swoją randką.

Gdzie oglądać polską “Magię nagości”?

Obecnie program można oglądać wyłącznie w stacji Zoom TV. Widowisko będzie wracało z nowym odcinkiem co tydzień w piątek o godzinie 23:00. Jeśli przegapiliście premierową emisję, to wciąż możecie “Magię nagości” obejrzeć, gdyż stacja przygotowała dla spóźnialskich emisje powtórkowe. Informację o seansach powtórkowych znajdziecie na stronie internetowej stacji Zoom TV.

kontrowersyjne filmy

Kontrowersyjne filmy

Jeśli jesteście na tyle odważni to mamy dla was dziesięć wyjątkowo niepoprawnych politycznie pozycji — od “Ślicznotki” po “Oblicza śmierci”.

Na tę chwilę nie mamy żadnej informacji o tym, czy program będzie pokazywał jeden ze serwisów strumieniujących. Jedynie w serwisie Player możecie śledzić brytyjską wersję “Magii Nagości“. W sieci kanał Zoom TV jest dostępny w usługach WP Pilot oraz CDA TV.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

5 komentarze

Dodaj komentarz

klasyczne horrory netflix kina filmy

Klasyczne horrory wybierają Netflix. Filmy grozy nie chcą iść do kina

Robert Sosnowski pogrzeb topoli warszawa

Niecodzienny performans — artysta pochował Topolę w Warszawie