magia nagości sezon 2
Polska "Magia nagości" wraca z drugim sezonem w lutym
in

SUPER!SUPER!

“Magia nagości” wraca z drugim sezonem w lutym. Tym razem ubrania zrzucą również seniorzy i osoby niebinarne

Jeśli brakowało Wam nagich Polaków w telewizji, to stacja Zoom TV przygotowała dla Was kolejny sezon “Magii nagości”, w którym postawiono na jeszcze większą różnorodność.

“Magia nagości” to polska wersja brytyjskiego formatu “Naked Attraction”. Zasady programu są proste. Uczestnik na swoją randkę musi wybrać jedną z pięciu osób. W trakcie trwania widowiska dowiadujemy się więcej o uczestnikach i naszej seksualności. Po każdej z rund odpada jedna osoba, a nagie ciała uczestników programu są po trochu odsłaniane. W finale wybierający również staje nago naprzeciw dwóm uczestnikom i musi spośród nich wybrać jedną osobę na swoją randkę.

Co nowego w drugim sezonie?

Drugi sezon “Magii nagości” ma być nieco inny niż pierwszy — bardziej otwarty na różnorodność. Pojawią się seniorzy i osoby niebinarne. Program nadal będzie prowadziła Beata Olga Kowalska.

Zwiastun programu

Kiedy premiera drugiego sezonu “Magii Nagości”?

“Magia nagości” ma wrócić na ekrany 25 lutego 2022 roku. Nowe odcinki obejrzycie, jak w przypadku pierwszego sezonu, w stacji Zoom TV. Pierwszy sezon polskiej edycji okazał się dużym sukcesem dla stacji, która podczas premierowych odcinków widowiska gromadziła ponad 200 tysięcy widzów. Dlatego premiera kolejnej odsłony była kwestią czasu.

To pierwsze i jedyne takie nagie widowisko w polskiej telewizji
To pierwsze i jedyne takie nagie widowisko w polskiej telewizji

Nagie programy podbijają świat

“Magia nagości” to format, który doczekał się wielu lokalnych edycji. Rozbierali się nie tylko Polacy i Brytyjczycy, ale również Niemcy, Włosi, Finowie, Norwedzy, Duńczycy, Holendrzy, a w 2022 roku ubrania zrzucą również Rosjanie. To niejedyne randkowe widowisko, w którym uczestnicy występują nago. Powstały również takie produkcje jak “Adam szuka Ewy”, “Nagie randki” czy “Naked and Afraid of Love”.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Feria: Najciemniejsze światło serial netflix premiera gdzie obejrzeć online

Premiera dnia: “Feria: Najciemniejsze światło” w serwisie Netflix

prime video po polsku

Amazon nie umie w Polskę. Na Prime Video kolejne produkcje bez polskich napisów i lektora