Maisie Williams nago gra o tron s08e02 scena
Maisie Williams w serialu Gra o tron (źródło: HBO, Rolling Stone; edycja: Popkulturyścu)
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL WTF?!WTF?! SMUTNESMUTNE

Maisie Williams myślała, że jej naga scena w Grze o tron to żart

https://popkulturysci.tumblr.com/post/184374813327

Jak często na planie filmowym mówią Wam, żebyście się rozebrali, aby później stwierdzić, że to był tylko żart? Zapewne często. Jednak tym razem nikt nikogo nie wkręcał i Maisie Williams faktycznie rozebrała się do najnowszego odcinka Gry o tron.

Nie była to mocna scena. Jak na Grę o tron to był totalny softcore. Tak czy owak, Maisie Williams pokazała to i owo widzom. Jednak aktorka i tak przez pewien czas myślała, że to żart ze strony kolegów z ekipy realizacyjnej.

Gendry (w tej roli Joe Dempsie) zaliczył i to nie byle kogo, bo samą Aryę Stark i wyszedł ze zbliżenia żywy. Para zaskoczyła widzów, bo jak do tej pory nic nie wskazywało na to, że Arya w ogóle myśli o seksie. Jednak w obliczu nadciągającej apokalipsy to seks najpewniej jest jednym z najlepszych sposobów na zabicie czasu i zapomnieniu o problemach – Nocnym Królu i jego armii.

Jednak Maisie Williams powiedziała EW, że zanim zrzuciła ubranie, myślała, iż koledzy z ekipy filmowej ją wkręcają. Motywowała to tym, że David Benioff i Dan Weiss wcześniej wysłali aktorom fałszywy scenariusz.

Koniec końców musiała pogodzić się z tym, że widzowie zobaczą ją nago. Aktorka miała całą listę rzeczy do zrobienia przed kręceniem tej sceny, z wyjściem do siłowni włącznie. Jakkolwiek dostała wolną rękę od showrunnerów, którzy powiedzieli jej, że może pokazać tyle ciała, ile chce. Ostatecznie prawie wszyscy aktorzy Gry o tron paradowali nago, więc dla Williams to nie była wielka sprawa.

Serial Gra o tron w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Avengers: Koniec gry premiery tygodnia netflix hbo go kina kino

Premiery tygodnia: liczy się przede wszystkim Avengers: Koniec gry [17/2019]

hbo go 2019 rok watchmen

HBO na 2019 rok przygotowało sporo interesujących nowości