Maisie Williams nago gra o tron s08e02 scena
Maisie Williams w serialu Gra o tron (źródło: HBO, Rolling Stone; edycja: Popkulturyścu)
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Maisie Williams myślała, że jej naga scena w Grze o tron to żart

https://popkulturysci.tumblr.com/post/184374813327

Jak często na planie filmowym mówią Wam, żebyście się rozebrali, aby później stwierdzić, że to był tylko żart? Zapewne często. Jednak tym razem nikt nikogo nie wkręcał i Maisie Williams faktycznie rozebrała się do najnowszego odcinka Gry o tron.

Nie była to mocna scena. Jak na Grę o tron to był totalny softcore. Tak czy owak, Maisie Williams pokazała to i owo widzom. Jednak aktorka i tak przez pewien czas myślała, że to żart ze strony kolegów z ekipy realizacyjnej.

Gendry (w tej roli Joe Dempsie) zaliczył i to nie byle kogo, bo samą Aryę Stark i wyszedł ze zbliżenia żywy. Para zaskoczyła widzów, bo jak do tej pory nic nie wskazywało na to, że Arya w ogóle myśli o seksie. Jednak w obliczu nadciągającej apokalipsy to seks najpewniej jest jednym z najlepszych sposobów na zabicie czasu i zapomnieniu o problemach – Nocnym Królu i jego armii.

Jednak Maisie Williams powiedziała EW, że zanim zrzuciła ubranie, myślała, iż koledzy z ekipy filmowej ją wkręcają. Motywowała to tym, że David Benioff i Dan Weiss wcześniej wysłali aktorom fałszywy scenariusz.

Koniec końców musiała pogodzić się z tym, że widzowie zobaczą ją nago. Aktorka miała całą listę rzeczy do zrobienia przed kręceniem tej sceny, z wyjściem do siłowni włącznie. Jakkolwiek dostała wolną rękę od showrunnerów, którzy powiedzieli jej, że może pokazać tyle ciała, ile chce. Ostatecznie prawie wszyscy aktorzy Gry o tron paradowali nago, więc dla Williams to nie była wielka sprawa.

Serial Gra o tron w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Avengers: Koniec gry premiery tygodnia netflix hbo go kina kino

Premiery tygodnia: liczy się przede wszystkim Avengers: Koniec gry [17/2019]

hbo go 2019 rok watchmen

HBO na 2019 rok przygotowało sporo interesujących nowości