polityka serial canal+ canal plus player.pl
Polityka Patryka Vegi wraca jako serial (zrzut ekranu z serialu)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE

Mało Wam Polityki od Patryka Vegi? Na Canal+ i Player.pl możecie obejrzeć serial

Czy są tu jacyś fani filmu Polityka? Chociaż sam się do nich nie zaliczam to dla nielicznych osób, którym film przypadł do gustu, Canal+ przygotował nieprzyzwoicie długą dawkę tego dzieła w sam raz, by zaburzyć sobie czymś magię tegorocznych świąt.

Wczoraj Rojst pojawił się na Netfliksie, a dziś Polityka w formie serialu wylądowała na Canal+. Jak sprawdziłem serialowa wersja filmu Patryka Vegi ma cztery odcinki, a każdy z nich trwa około 40 minut. Dla porównania film trwa około 135 minut. Jeśli nie macie Canal+ to możecie uzyskać dostęp do serwisu poprzez Player.pl, gdzie obecnie jest promocja na pakiet z filmami i serialami Canal+.

Polityka to cztery nowele filmowe, które luźno opierają się na kanwie wydarzeń, które rozgrywały się w Polsce rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość podczas VIII kadencji parlamentarnej. Reżyser zarzekał się, że jego dzieło jest tak wywrotowe, że zmieni wynik październikowych wyborów, ale film okazał się parodią parodii i jedną wielką porażką artystyczną (o czym napisałem w swojej recenzji). I chociaż film był przede wszystkim prześmiewaniem partii rządzącej, oczywiście niczego nie zmienił, czego byłem świadom jeszcze przed premierą.

Serial Polityka w serwisie Player.pl
Serial Polityka w serwisie Player.pl

Polityka to film, po którym ostatecznie stwierdziłem, że już więcej do kina na film Patryka Vegi nie pójdę. Serial również sobie daruję. Niech katują się nim inni.

Również krytycy nie pokochali widowiska Patryka Vegi – na Mediakrytyku produkcja ma ocenę 3,5/10. Pozostali widzowie z taką opinią się zgodzili, co da się wyczuć po tym, że film ma na Filmwebie słabiutkie 3,6/10.

Polityka nie jest jedynym filmem Patryka Vegi, który możecie oglądać w formie serialowej. Również poprzednie filmy tego reżysera można oglądać w takich wersjach – m.in.: Pitbulla, Botoks, Służby specjalne czy Kobiety mafii.

Oglądaj serial Polityka w serwisie Player.pl >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

netflix rojst egzorcysta showmax

Rojst i Egzorcysta w serwisie Showm… Netflix!

Carrie serial fx czarna czarnoskóra transseksualna

Carrie jako serial! Bohaterka może być czarnoskóra lub transseksualna