maniac serial netflix komedia online
Maniac zadebiutuje na Netfliksie w 2018 roku
in

SUPER!SUPER!

MANIAC – NETFLIX rozkręca promocję nowego serialu

Netflix zaprezentował pierwsze oficjalne materiały z serialu Maniac. Produkcję w całości wyreżyserował Cary Fukunaga, znany z pracy nad Detektywem.

Twórca Beasts of No Nation nakręcił kolejną produkcję dla Netflixa. Jednak tym razem Fukunaga uderza w zupełnie nowe rejony. Reżyseruje do scenariusza Patricka Somerville’a, który pisał między innymi Pozostawionych. Maniac to reinterpretacja norweskiego serialu z 2014 roku.

Netflix zaprezentował kilka nowych zdjęć z widowiska, opowiadającego o parze, która poznała się w dosyć nieoczywisty sposób – podczas testowania leku. Dodam, nieudanego testowania. Wszystko wygląda na to, że szykuje się nam mocno pokręcony komediodramat albo wręcz czarna komedia.

[envira-gallery id=”31109″]

Premiera serialu jeszcze w tym roku. Dokładnej daty nie podano, ale powinno to być wcześniej niż później, gdyż jakiś czas temu padł ostatni klaps na planie. Sezon liczy 10 odcinków. I chociaż tak naprawdę niewiele więcej wiemy, to obsada, twórcy i ogólny zarys fabuły, są obietnicą czegoś ciekawego.

Źródło: Netflix

Maniac na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dom z papieru sezon 3

DOM Z PAPIERU – powstanie 3. sezon serialu NETFLIXA

Netflx Glow 2. sezon

GLOW wraca na NETFLIX – mamy roztańczoną zapowiedź 2. sezonu o zapaśniczkach