MANIAC – NETFLIX rozkręca promocję nowego serialu

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 48 wyświetleń
1 min czytania
Maniac zadebiutuje na Netfliksie w 2018 roku

Netflix zaprezentował pierwsze oficjalne materiały z serialu Maniac. Produkcję w całości wyreżyserował Cary Fukunaga, znany z pracy nad Detektywem.

Twórca Beasts of No Nation nakręcił kolejną produkcję dla Netflixa. Jednak tym razem Fukunaga uderza w zupełnie nowe rejony. Reżyseruje do scenariusza Patricka Somerville’a, który pisał między innymi Pozostawionych. Maniac to reinterpretacja norweskiego serialu z 2014 roku.

Netflix zaprezentował kilka nowych zdjęć z widowiska, opowiadającego o parze, która poznała się w dosyć nieoczywisty sposób – podczas testowania leku. Dodam, nieudanego testowania. Wszystko wygląda na to, że szykuje się nam mocno pokręcony komediodramat albo wręcz czarna komedia.

[envira-gallery id=”31109″]

Premiera serialu jeszcze w tym roku. Dokładnej daty nie podano, ale powinno to być wcześniej niż później, gdyż jakiś czas temu padł ostatni klaps na planie. Sezon liczy 10 odcinków. I chociaż tak naprawdę niewiele więcej wiemy, to obsada, twórcy i ogólny zarys fabuły, są obietnicą czegoś ciekawego.

Źródło: Netflix

Maniac na Netfliksie

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x