Marianne Netflix serial 2019 horror
Zwiastun serialowego horroru Marianne (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY

Marianne, czyli serial Netflixa o autorce horrorowych bestsellerów

Netflix dwoi się i troi, żeby przygarnąć do siebie widzów, którzy w szukają mocnych wrażeń i krwawych historii. Tym samym na serwis zmierza następna historia grozy w odcinkach – Marianne prosto z Francji.

Marianne to serialowy horror, który przygotował dla nas Netflix na wrzesień. Jeśli tęsknicie za opowieściami z dreszczem pokroju Nawiedzonego domu na wzgórzu, to w przyszłym miesiącu będziecie mogli zgłębić fabułę widowiska opowiadającego o powieściopisarce, która dostrzega, iż jej historie się urzeczywistniają. Emma (w tej roli Victoire Du Bois) wraca do rodzimego miasteczka, aby stawić czoło demonom, które nawiedzają ją od dzieciństwa. Ma być naprawdę strasznie!

Serial o słynnej autorce horrorów zadebiutuje na Netfliksie 13 września, czyli w ten sam dzień, co inne interesująco zapowiadające się widowisko – Niewiarygodne, opowiadające o nastolatce, której nikt nie chce uwierzyć, że została zgwałcona. Tym samym szykuje się nam mocny i interesujący dzień z udręczonymi kobietami w roli głównej.

Serial Marianne w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

lucy in the sky film zwiastun

Lucy in the Sky to bardziej G.I. Jane niż kosmiczny melodramat

król king film 2019 netflix zwiastun

Timothée Chalamet został królem – obejrzyjcie zajawkę filmu Król od Netfliksa