Marianne Netflix serial 2019 horror
Zwiastun serialowego horroru Marianne (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Marianne, czyli serial Netflixa o autorce horrorowych bestsellerów

Netflix dwoi się i troi, żeby przygarnąć do siebie widzów, którzy w szukają mocnych wrażeń i krwawych historii. Tym samym na serwis zmierza następna historia grozy w odcinkach – Marianne prosto z Francji.

Marianne to serialowy horror, który przygotował dla nas Netflix na wrzesień. Jeśli tęsknicie za opowieściami z dreszczem pokroju Nawiedzonego domu na wzgórzu, to w przyszłym miesiącu będziecie mogli zgłębić fabułę widowiska opowiadającego o powieściopisarce, która dostrzega, iż jej historie się urzeczywistniają. Emma (w tej roli Victoire Du Bois) wraca do rodzimego miasteczka, aby stawić czoło demonom, które nawiedzają ją od dzieciństwa. Ma być naprawdę strasznie!

Serial o słynnej autorce horrorów zadebiutuje na Netfliksie 13 września, czyli w ten sam dzień, co inne interesująco zapowiadające się widowisko – Niewiarygodne, opowiadające o nastolatce, której nikt nie chce uwierzyć, że została zgwałcona. Tym samym szykuje się nam mocny i interesujący dzień z udręczonymi kobietami w roli głównej.

Serial Marianne w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

lucy in the sky film zwiastun

Lucy in the Sky to bardziej G.I. Jane niż kosmiczny melodramat

król king film 2019 netflix zwiastun

Timothée Chalamet został królem – obejrzyjcie zajawkę filmu Król od Netfliksa