in

SUPER!SUPER!

Marianne, czyli serial Netflixa o autorce horrorowych bestsellerów

W Marianne, serialu Netflixa, autorka poczytnych horrorów walczy z demonami, które według niej zrodził jej umysł.

Netflix dwoi się i troi, żeby przygarnąć do siebie widzów, którzy w szukają mocnych wrażeń i krwawych historii. Tym samym na serwis zmierza następna historia grozy w odcinkach – Marianne prosto z Francji.

Marianne to serialowy horror, który przygotował dla nas Netflix na wrzesień. Jeśli tęsknicie za opowieściami z dreszczem pokroju Nawiedzonego domu na wzgórzu, to w przyszłym miesiącu będziecie mogli zgłębić fabułę widowiska opowiadającego o powieściopisarce, która dostrzega, iż jej historie się urzeczywistniają. Emma (w tej roli Victoire Du Bois) wraca do rodzimego miasteczka, aby stawić czoło demonom, które nawiedzają ją od dzieciństwa. Ma być naprawdę strasznie!

Serial o słynnej autorce horrorów zadebiutuje na Netfliksie 13 września, czyli w ten sam dzień, co inne interesująco zapowiadające się widowisko – Niewiarygodne, opowiadające o nastolatce, której nikt nie chce uwierzyć, że została zgwałcona. Tym samym szykuje się nam mocny i interesujący dzień z udręczonymi kobietami w roli głównej.

Serial Marianne w serwisie Netflix >>

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

lucy in the sky film zwiastun

Lucy in the Sky to bardziej G.I. Jane niż kosmiczny melodramat

król king film 2019 netflix zwiastun

Timothée Chalamet został królem – obejrzyjcie zajawkę filmu Król od Netfliksa