marvel gej eternals
Eternals (Marvel)
in

LOLLOL SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Eternals – poznaliśmy pierwszego filmowego geja Marvela

Marvel chwilę czekał z wprowadzeniem pierwszego homoseksualnego superbohatera. Od jakiegoś czasu wiemy, że pojawi się w filmie Eternals. Jednak do tej pory mogliśmy wyłącznie zakładać, kto nim będzie.

Eternals to zupełnie nowa grupa, a jednocześnie kolejna rasa, która uzupełni koloryt filmowego zakątka Marvela. Serwisy żywiące się plotkami i ploteczkami informowały poprzednio, iż gejem będzie Ikaris (wciela się w niego znany z Gry o tron i Bodyguarda Richard Madden), co od początku wydawało się dosyć niedorzeczne. Dziś podają, iż tak to wyglądało w poprzednim scenariuszu, którego najpewniej nikt z tych mediów nie widział na oczy.

Teraz mamy prawdziwy konkret. Pierwszym gejem Marvel Cinematic Universe będzie Phastos, grany przez Briana Tyree Henry’ego. Dowiedzieliśmy się tego dzięki innemu aktorowi. Haaz Sleiman zagra męża Phastosa i zdradził kilka szczegółów dotyczących produkcji. Artysta przyznał, że na ekranie dojdzie między bohaterami do pięknego i poruszającego pocałunku. Podczas kręcenia, według Sleimana, wszyscy płakali na planie.

Brian Tyree Henry wcieli się w Phastosa
Brian Tyree Henry wcieli się w Phastosa w Eternals

Eternals zawita do sal kinowych 6 listopada 2020 roku i będzie jednym z dwóch filmów Marvel Studios, które zobaczymy w bieżącym roku. Wcześniej w kinach pojawi się Czarna Wdowa. Ponadto w 2020 roku zobaczymy także dwa seriale Marvela – najpierw premierę będzie miał The Falcon and the Winter Soldier, a później WandaVision.

Pójdziecie do kin na Eternals? Dajcie znać w komentarzach! Możecie też kupić świetne koszulki Marvela.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Taika Waititi Akira film

Taika Waititi o swojej adaptacji anime Akira. Film powstanie?!

Bosch sezon 7

Bosch wróci z ostatnim sezonem na Amazon Prime Video