Shogun oglądaj online serial disney

Fragment filmu Black Widow i garść nowości od Marvela z D23

Dariusz Filipek
2 min czytania
Marvel na D23

Z ostatniej chwili

Garść grafik i informacji posypały się po D23, gdzie największe zainteresowanie budziło to, co pokazano na prezentacjach Marvel Studios.

Chociaż The Mandalorian, serial o Obi-Wan Kenobim oraz Disney+ były ważne, a Disney z jakiegoś powodu stara się przepchnąć serialową wersję High School Musical, oczekując, iż pochłonie tym widowiskiem widzów, to najwięcej radości sprawiły informacje o tym, że seriale dostaną Ms. Marvel, She-Hulk oraz Moon Knight. Ponadto pojawiło się kilka interesujących wieści w związku z serialami Loki, The Falcon and the Winter Soldier oraz WandaVison. Z kolei na filmowym poletku zarządziły informacje obsadowe widowiska Eternals.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Spider-Man poza MCU

Jednak to nie wszystko. Marvel ujawnił także kilka innych rzeczy. Potwierdzono, iż Spider-Man faktycznie jest już poza Marvel Cinematic Universe i wraca całkowicie w ręce Sony. Tom Holland, który wcielił się w niego w pięciu filmach, jest nieco smutny, ale zapowiada, że jeszcze go zobaczycie w stroju pajączka. Z kolei Kevin Feige podziękował Sony za ten czas i dodał, że rzeczy, które chciał zrealizować ze Spider-Manem, zrealizował i czas ruszyć dalej.

Na X-Men i Fantastyczną Czwórkę jeszcze poczekamy

Nie spodziewajcie się szybkich ogłoszeń obsadowych do filmów związanych z Fantastyczną Czwórką czy X-Men. Kevin Feige ma co robić. W końcu zapowiedział mnóstwo filmów i seriali na 2020 i 2021 rok. Poza tym właśnie ogłosił Czarną Panterę 2 na 2022 rok, a przed nami jeszcze kontynuacje Kapitan Marvel, Strażników Galaktyki i być może w jakieś perspektywie także Ant-Mana. Tym samym mutantów czy fantastycznej rodziny raczej przed 2023 rokiem na ekranach nie zobaczymy.

Fragment filmu Black Widow

Plakat serialu The Falcon and the Winter Soldier

Plakat filmu The Falcon and the Winter Soldier (Instagram: Disney Plus)
Plakat filmu The Falcon and the Winter Soldier (Instagram: Disney+)

Plakat serialu WandaVision

Plakat serialu WandaVision (Marvel Studios)
Plakat serialu WandaVision (Marvel Studios)

Plakat filmu Black Widow

Plakat filmu Black Widow (Marvel Studios)
Plakat filmu Black Widow (Marvel Studios)

Biały kostium z filmu Black Widow

Superbohaterowie w parkach Disneya dookoła świata

Disney pochwalił się również grafikami koncepcyjnymi parkowych atrakcji związanych z superbohaterami Marvela, które najpierw zawitają do parków w Kalifornii i Paryżu. Będziecie mogli zwiedzić m.in. kuchnię rodem z Ant-Mana, rejony rodem z Doktora Strange’a oraz Strażników Galaktyki czy przejechać się kolejką w towarzystwie Spider-Mana. Nie zabraknie Wakandy oraz Asgardu. A gdy to Wam się znudzi, będziecie mogli odpocząć w siedzibie Avengers. Zapowiada się obłędnie i to dopiero początek. Disney chce wprowadzać takie atrakcje sukcesywnie w kolejnych obiektach.

Kevin Feige na scenie podczas D23

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Źródło: Comic Book, Comic Book, Instagram, Disney,

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x