Seriale Marvel w Showmax to bardzo dobra wiadomość | Materiał prasowy Showmax
Seriale Marvel w Showmax to bardzo dobra wiadomość | Materiał prasowy Showmax
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Seriale Marvela w Showmax to solidne wzmocnienie dla platformy

Billions, Opowieści podręcznej, Fargo, a teraz seriale Marvela będziemy oglądali na Showmaxie równo z premierą w Stanach Zjednoczonych. Przygotujcie się na Agentów T.A.R.C.Z.Y., Inhumans, Runaways oraz Cloak & Dagger!

Pomijając fatalne wybory programowe, jak żenujące Blood Drive i słabiutkie Ucho Prezesa, Showmax trafiał całkiem nieźle z nowościami. Jednak do tej pory było ich tyle, co kot napłakał. Przez co streaming był w moich oczach popłuczynami po Netfliksie. Konkurent tydzień w tydzień wypuszcza sporo nowości i przynajmniej kilka produkcji oryginalnych. Dobrze, że streaming Naspersa zaczyna to dostrzegać, oferując coraz ciekawsze pozycje.

Showmax wprowadzając do swojej oferty seriale Marvela rozpycha się na rynku, dając znać, iż platforma realnie stara się o widzów.

Przyznaję, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Inhumans nie powalają jakością, jednak na pewno przyciągną sporo osób, które oglądają wszystko, co Marvel wypuści, bo przynajmniej z definicji Marvel Cinematic Universe to monolit. Fani, których Dom pomysłów ma niemało, obejrzą każde widowisko z czerwono-białym logiem. W końcu mamy do czynienia z najgorętszą marką w świecie popkultury, która rządzi i dzieli w przemyśle rozrywkowym na przestrzeni ostatniej dekady.

[envira-gallery id=”5955″]

Nie mam dużych oczekiwań po Cloak & Dagger produkowanym dla Freeform, gdyż zwiastun serialu wypadł nieciekawie i biednie. Jednak Runaways może być kolejną wielką rzeczą, której Marvel naprawdę bardzo potrzebuje po tegorocznych wtopach (Iron Fist, The Defenders, Inhumans). Jeśli okaże się, że serial tworzony dla Hulu będzie dobry, wtedy Showmax zyska podwójnie. Czego życzę z całego serca i platformie należącej częściowo do właściciela Marvela (Disney–ABC Television Group ma 30% udziałów w konsorcjum zarządzającym Hulu), i Showmaxowi, i widzom.

Mam jednocześnie nadzieję, iż Showmax nie powiedział ostatniego słowo i niedługo zasypie nas innymi ciekawymi nowościami, bo cztery seriale to ciągle za mało.

Niemniej widzę coraz jaśniej, że Showmax potrafi wczuć się w nasz rynek, oferując przyzwoitą usługę za niewielkie pieniądze. Dzisiejszym ruchem platforma nie tylko umacnia swoją pozycję, ale przede wszystkim wreszcie staje się realnym graczem, który obok Netflixa i HBO można oficjalnie wpisać koloryt streamingu wideo w Polsce.

Cztery sezony Agentów T.A.R.C.Z.Y. możecie już oglądać na Showmaxie. Pierwsze trzy odcinki Inhumans już jutro. Wszystko wskazuje na to, że na dniach odnowię swój abonament. Brawo.

Pełna oferta ShowMax – serwis możecie testować przez 14 dni za darmo

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Stranger Things: The Game

Stranger Things zapowiada dziwny 1984 rok i wypuszcza darmową grę mobilną Stranger Things: The Game

zwiastun serialu runaways

Zwiastun Runaways zapowiada naprawdę dobry serial od Marvela