marvel studios super bowl 2020 the falcon and the winter soldier wandavision loki
Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl soczystymi fragmentami z seriali, które produkuje dla serwisu Disney Plus
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK WTF?!WTF?!

Marvel pokazał fragmenty seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki!

Tego nie można przegapić! Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl krótkimi fragmentami seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki.

Wszystkie trzy seriale trafią wyłącznie do serwisu streamingowego Disney Plus, ale już dziś możemy się przekonać z grubsza o charakterze tych produkcji. Najpierw dostaniemy widowisko The Falcon and the Winter Soldier, później premierę będzie miał serial WandaVision, a ostatni na naszych ekranach pojawi się Loki. Pierwsze dwa mają mieć premiery w 2020, a historia o Lokim zawita na nasze ekrany w 2021 roku.

To jednak nie wszystkie seriale, nad którymi pracuje Marvel Studios. W kolejce czeka Hawkeye, Ms. Marvel, She-Hulk, Moon Knight oraz animowana antologia What If…?.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Niewidzialny człowiek zwiastun Super Bowl

Niewidzialny człowiek na krótkim zwiastunie z Super Bowl

box office usa weekend bad boys for life 1917 doktor dolittle

Box office: Bad Boys for Life wciąż niepokonany (weekend USA, 31.01-2.02 2020)