in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Marvel pokazał fragmenty seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki!

marvel studios super bowl 2020 the falcon and the winter soldier wandavision loki
Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl soczystymi fragmentami z seriali, które produkuje dla serwisu Disney Plus

Tego nie można przegapić! Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl krótkimi fragmentami seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki.

Wszystkie trzy seriale trafią wyłącznie do serwisu streamingowego Disney Plus, ale już dziś możemy się przekonać z grubsza o charakterze tych produkcji. Najpierw dostaniemy widowisko The Falcon and the Winter Soldier, później premierę będzie miał serial WandaVision, a ostatni na naszych ekranach pojawi się Loki. Pierwsze dwa mają mieć premiery w 2020, a historia o Lokim zawita na nasze ekrany w 2021 roku.

To jednak nie wszystkie seriale, nad którymi pracuje Marvel Studios. W kolejce czeka Hawkeye, Ms. Marvel, She-Hulk, Moon Knight oraz animowana antologia What If…?.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niewidzialny człowiek zwiastun Super Bowl

Niewidzialny człowiek na krótkim zwiastunie z Super Bowl

box office usa weekend bad boys for life 1917 doktor dolittle

Box office: Bad Boys for Life wciąż niepokonany (weekend USA, 31.01-2.02 2020)