Ad image

Marvel pokazał fragmenty seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl soczystymi fragmentami z seriali, które produkuje dla serwisu Disney Plus

Z ostatniej chwili

Tego nie można przegapić! Marvel Studios pochwaliło się podczas Super Bowl krótkimi fragmentami seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki.

Wszystkie trzy seriale trafią wyłącznie do serwisu streamingowego Disney Plus, ale już dziś możemy się przekonać z grubsza o charakterze tych produkcji. Najpierw dostaniemy widowisko The Falcon and the Winter Soldier, później premierę będzie miał serial WandaVision, a ostatni na naszych ekranach pojawi się Loki. Pierwsze dwa mają mieć premiery w 2020, a historia o Lokim zawita na nasze ekrany w 2021 roku.

- Reklama -
Ad image

To jednak nie wszystkie seriale, nad którymi pracuje Marvel Studios. W kolejce czeka Hawkeye, Ms. Marvel, She-Hulk, Moon Knight oraz animowana antologia What If…?.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz