Marvel Swimsuit Specials
Ilustracja Briana Fabry'ego Dorsama
in

Fani wskrzeszają ideę Marvel Swimsuit Specials w internecie

Nie wiem czy pamiętacie, ale w latach 90. wydawnictwo Marvel Comics kilkakrotnie serwowało fanom okolicznościowy magazyn Marvel Swimsuit Specials. Teraz fani postanowili się zrewanżować, wrzucając na Twittera własne rysunki z superbohaterami Marvela w strojach kąpielowych (a czasem i bez).

Jest czerwiec, więc to idealny czas, żeby zrzucić kożuchy, kalesony i zdarte swetry, przerzucając się tym samym na coś bardziej z katalogu American Apparel. Wyczuli to fani komiksów Marvela, którzy zrobili wydawnictwu na Twitterze ilustracyjny Sports Illustrated Swimsuit, przypominając tym samym czasy, gdy oficyna wypuszczała magazyn z postaciami ze swoich komiksów przyodzianymi w kuse stroje kąpielowe.

Marvel w ostatnich latach jest bardzo kids friendly, więc nie powinniśmy się spodziewać wskrzeszenia tamtej kompletnie niczego niewnoszącej idei, ale jak najbardziej zacnej. Tym samym pozostaje nam internet. Oto kilka przykładowych prac z Twittera. Więcej ilustracji znajdziecie, korzystając z hashtaga #MarvelSwimsuit2018.

https://twitter.com/ejnoodles/status/1004222119289540608

https://twitter.com/ArtofNickRobles/status/1003490850645692416

https://twitter.com/SpiralShark/status/1004061152362393600

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The Girl in the Spider's Web zwiastun The Girl in the Spider's Web trailer The Girl in the Spider's Web 2018 The Girl in the Spider's Web film

Zwiastun The Girl in the Spider’s Web zapowiada murowany hit i mocne kino

siostry godlewskie biało czerwone

Sieć płacze, kiedy gołe Siostry Godlewskie śpiewają Biało czerwone