What If? serial animowany disney plus marvel
What If? (źródło: Marvel Comics; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK WTF?!WTF?!

What If? Marvel przygotuje antologiczny serial na Disney Plus

Od dekad Marvel Comics wydaje nieregularnie komiksy w ramach What If?, czyli traktujące o alternatywnej historii wydarzeń lub zmieniające role bohaterów znane z głównego uniwersum.

Co byłoby, gdyby Spider-Man był w Fantastycznej czwórce albo członkowie tej grupy mieli inne moce? Co byłoby, gdyby Avengers niepowstali? Co byłoby, gdyby Kapitan Ameryka nie zniknął podczas II wojny światowej? Co byłoby, gdyby Rick Jones został Hulkiem? Co byłoby, gdyby ciocia May została ugryziona przez radioaktywnego pająka? Co byłoby, gdyby Daredevil został agentem T.A.R.C.Z.Y.? Co byłoby, gdyby Thor walczył z Conanem? Co byłoby, gdyby Iron Man okazał się zdrajcą albo przegrał Iron Wars? Co byłoby, gdyby Silver Surfer pozostał na Ziemi? Co byłoby, gdyby…

Na te i inne pytania może odpowiedzieć przygotowywany serial Marvela, który ma pojawić się na platformie Disney Plus w formie antologii. Będzie to kolejna produkcja sygnowana logiem, które zna i kocha cały świat. Widowisko zasili platformę, która szykuje między innymi serial o Lokim, Scarlet Witch i Visionie oraz Falconie i Buckym.

Moja radość byłaby większa, gdy What If?, jak wymienione, był również serialem aktorskim.

What If? pojawi się na Disney Plus w formie animowanej. Sam pomysł jest genialny w swej prostocie i miejmy nadzieję, że Marvel dostarczy nam wysokiej jakości telewizję, która nieco otrze łzy po tym, że przynajmniej na razie niestety nie doczekamy się tego typu projektu w formie aktorskiej. Niby liczy się ciekawa historia i to, jak ją opowiedziano, ale…

Źródło: Slash Film

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

zwiastun Aladyn trailer

Pełen zwiastun Aladyna robi to dobrze!

Small World Patryk Vega pedofilia handel ludźmi

Jeśli Small World to Kobiety mafii w wydaniu pedofilskim to drżyjcie narody