Shogun oglądaj online serial disney

What If? Marvel przygotuje antologiczny serial na Disney Plus

Dariusz Filipek
1 min czytania
What If? (źródło: Marvel Comics; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Od dekad Marvel Comics wydaje nieregularnie komiksy w ramach What If?, czyli traktujące o alternatywnej historii wydarzeń lub zmieniające role bohaterów znane z głównego uniwersum.

Co byłoby, gdyby Spider-Man był w Fantastycznej czwórce albo członkowie tej grupy mieli inne moce? Co byłoby, gdyby Avengers niepowstali? Co byłoby, gdyby Kapitan Ameryka nie zniknął podczas II wojny światowej? Co byłoby, gdyby Rick Jones został Hulkiem? Co byłoby, gdyby ciocia May została ugryziona przez radioaktywnego pająka? Co byłoby, gdyby Daredevil został agentem T.A.R.C.Z.Y.? Co byłoby, gdyby Thor walczył z Conanem? Co byłoby, gdyby Iron Man okazał się zdrajcą albo przegrał Iron Wars? Co byłoby, gdyby Silver Surfer pozostał na Ziemi? Co byłoby, gdyby…

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Na te i inne pytania może odpowiedzieć przygotowywany serial Marvela, który ma pojawić się na platformie Disney Plus w formie antologii. Będzie to kolejna produkcja sygnowana logiem, które zna i kocha cały świat. Widowisko zasili platformę, która szykuje między innymi serial o Lokim, Scarlet Witch i Visionie oraz Falconie i Buckym.

Moja radość byłaby większa, gdy What If?, jak wymienione, był również serialem aktorskim.

What If? pojawi się na Disney Plus w formie animowanej. Sam pomysł jest genialny w swej prostocie i miejmy nadzieję, że Marvel dostarczy nam wysokiej jakości telewizję, która nieco otrze łzy po tym, że przynajmniej na razie niestety nie doczekamy się tego typu projektu w formie aktorskiej. Niby liczy się ciekawa historia i to, jak ją opowiedziano, ale…

Źródło: Slash Film

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Cyberius
Cyberius
5 lat temu

O cholera! 😮

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Cyberius
5 lat temu

Co byłoby, gdyby epidemia cholery nie zostala powstrzymana?

Cyberius
Cyberius
Reply to  Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
5 lat temu

Pytanie tylko, czy skoro Spider-Man w wersji Punishera, to będzie z R-ką? 😀

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Cyberius
5 lat temu

Frank potrafi być family friendly 😉

Cyberius
Cyberius
Reply to  Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
5 lat temu

Uuu

5
0
Would love your thoughts, please comment.x