matrix zmartwychwstania zwiastun
in , ,

Zwiastun “Matrix Zmartwychwstania” z wiecznie młodym Keanu Reevsem już jutro

“Matrix Zmartwychwstania” w czwartek ze zwiastunem. Oral-B z “Gwiezdnych wojen” na Amazonie. Brie Larson ćwiczy do “The Marvels”. A Stephen King opowiada o ulubionych książkach.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
MATRIX / GWIEZDNE WOJNY / BRIE LARSON / STEPHEN KING

Zwiastun “Matrix Zmartwychwstania” w czwartek

Zajawka zwiastuna filmu “Matrix Zmartwychwstania” (Warner Bros./YouTube)

Keanu Reeves od czasu premiery pierwszego “Matrixa” nie zestarzał się niemal ani na jotę, chociaż od tego czasu minęło 22 lata. W tej filmowej serii praktycznie wszystko jest możliwe, więc w ogóle nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że jednak wziął niebieską, a nie czerwoną pigułkę. Być może dowiemy się tego ze zwiastuna czwartej części, który ma pojawić się w sieci już jutro. Dziś na otarcie łez mam dla Was zajawkę zwiastuna filmu, który 17 grudnia wyląduje zarówno w kinach, jak i w serwisie HBO Max.

Promocja Oral-B z motywem z “Gwiezdnych wojen”

Oral-B Gwizdne wojny
Szczoteczka Oral-B z motywem z “Gwiezdnych wojen”

Na polskim Amazonie jeszcze niespełna przez dwa tygodnie będzie trwała świetna promocja na elektryczną szczoteczkę do czyszczenia zębów Oral-B. Normalnie bym o tym nie wspominał, ale motyw ze lśniąco białym Storm Trooperem to coś, czego nie można przegapić. Szczoteczka jest dostępna pod tym odnośnikiem.

Brie Larson trenuje do “The Marvels” w stylu lat 90.

Brie Larson dla oślinionych inceli

Ulubiona aktorka zaślinionych prawicowych wojowników, Brie Larson, pochwaliła się na swoim instagramie nagraniem z ćwiczeń do roli w filmie “The Marvels”, który ma być kontynuacją “Kapitan Marvel”. Wideo dostało sznyt w stylu lat 90. i prezentuje się nie tylko vintage’owo, ale i wyczerpująco. Efekty tych ćwiczeń mamy poznać 11 listopada 2022 roku, kiedy film będzie miał premierę. Więcej materiałów znajdziecie na @brielarson.

Stephen King zdradził, która książka jest jego ulubioną

Stephen King o książkach

Materiał to trochę leciwy, bo pamiętający jeszcze przyjemne upały z sierpnia, ale kto nie widział, ten skorzysta, jeśli jest fanem Stephena Kinga. Mistrz literatury grozy zdradził m.in., która książka jest jego ulubioną; jaki fragment powieści pozostał mu najbardziej w głowie; dowiedzieliśmy się, który literacki horror lubi najbardziej; zdradził również, przy jakiej książce zapłakał, a która rozkochała go w czytaniu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jaka jest muzyka Chopina?

Jaka jest muzyka Chopina?

kierunek: noc sezon 2 into the night serial netflix

Premiera dnia: “Kierunek: Noc” wraca na Netflix