Shogun oglądaj online serial disney

Czołówka “Mecenas She-Hulk” jak z “Ally McBeal”

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Przerobiony zwiastun serialu “Mecenas She-Hulk”

“Mecenas She-Hulk” to superbohaterski serial z mocno zarysowanym wątkiem prawniczym, który ma nieco czerpać z klimatu innego prawniczego widowiska – “Ally McBeal”. Jeden z fanów postanowił pójść dalej i przemontował zwiastun serialu Marvela tak, aby przypominał on czołówkę niezapomnianego klasyka z Calistą Flockhart.

Z jednej strony widzowie są nieco zaniepokojeni niezbyt zjawiskowym CGI wykorzystanym w zapowiedzi “Mecenas She-Hulk”, a z drugiej już sam zwiastun serialu okazał się wielkim hitem. Spośród zapowiedzi odcinkowych widowisk Marvel Studios większą oglądalność w tak krótkim czasie miał tylko “Falcon i Zimowy Żołnierz”. Jednak warto tu odnotować, iż tamten zwiastun pojawił się w sieci podczas zeszłorocznego Super Bowl, co znacząco pomogło mu w nabiciu wyświetleń. Najnowsza produkcja Marvela w ciągu doby od premiery przebiła się przez 78 milionów wyświetleń na Youtube.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jeden z fanów postanowił tak przemontować zwiastun “Mecenas She-Hulk”, aby przypominał czołówkę “Ally McBeal” i trzeba mu przyznać, iż całkiem nieźle uchwycił ówczesny styl. Przeróbkę zatytułowaną “Ally McHulk” możecie obejrzeć powyżej, a materiał z “Ally McBeal” poniżej.

Czołówki “Ally McBeal”

Serial z Tatianą Maslany obejrzycie na Disney+ 17 sierpnia. Wcześniej w serwisie zadebiutuje inna serialowa produkcja od Marvel Studios, czyli “Ms. Marvel”. Widowisko będzie miało 9 odcinków, które mają trwać po około 30 minut każdy.

Twórczynią “Mecenas She-Hulk” jest Jessica Gao, która wcześniej pracowała między innymi nad scenariuszami do seriali “Rick i Morty” czy “Doliny Krzemowej”. Superbohaterska produkcja ma zostać utrzymana w lekkim, komediowym klimacie, w którym zamieniająca się w dwumetrową super-kobietę bohaterka będzie mierzyła się nie tylko ze super-złoczyńcami, ale również przekleństwami randkowania po trzydziestce i prawnymi bataliami.

Zwiastun “Mecenas She-Hulk”

W serialu poza Maslany zobaczymy Marka Ruffalo jako Hulka, Tima Rotha jako Abomination czy Benedicta Wonga jako Wonga. Ponadto dosyć prawdopodobne jest to, iż w produkcji pojawi się także Charlie Cox jako Daredevil.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x