Zwiastun serialu Mecenas She-Hulk
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Czołówka “Mecenas She-Hulk” jak z “Ally McBeal”

Przerobiony zwiastun serialu “Mecenas She-Hulk”

“Mecenas She-Hulk” to superbohaterski serial z mocno zarysowanym wątkiem prawniczym, który ma nieco czerpać z klimatu innego prawniczego widowiska – “Ally McBeal”. Jeden z fanów postanowił pójść dalej i przemontował zwiastun serialu Marvela tak, aby przypominał on czołówkę niezapomnianego klasyka z Calistą Flockhart.

Z jednej strony widzowie są nieco zaniepokojeni niezbyt zjawiskowym CGI wykorzystanym w zapowiedzi “Mecenas She-Hulk”, a z drugiej już sam zwiastun serialu okazał się wielkim hitem. Spośród zapowiedzi odcinkowych widowisk Marvel Studios większą oglądalność w tak krótkim czasie miał tylko “Falcon i Zimowy Żołnierz”. Jednak warto tu odnotować, iż tamten zwiastun pojawił się w sieci podczas zeszłorocznego Super Bowl, co znacząco pomogło mu w nabiciu wyświetleń. Najnowsza produkcja Marvela w ciągu doby od premiery przebiła się przez 78 milionów wyświetleń na Youtube.

Jeden z fanów postanowił tak przemontować zwiastun “Mecenas She-Hulk”, aby przypominał czołówkę “Ally McBeal” i trzeba mu przyznać, iż całkiem nieźle uchwycił ówczesny styl. Przeróbkę zatytułowaną “Ally McHulk” możecie obejrzeć powyżej, a materiał z “Ally McBeal” poniżej.

Czołówki “Ally McBeal”

Serial z Tatianą Maslany obejrzycie na Disney+ 17 sierpnia. Wcześniej w serwisie zadebiutuje inna serialowa produkcja od Marvel Studios, czyli “Ms. Marvel”. Widowisko będzie miało 9 odcinków, które mają trwać po około 30 minut każdy.

Twórczynią “Mecenas She-Hulk” jest Jessica Gao, która wcześniej pracowała między innymi nad scenariuszami do seriali “Rick i Morty” czy “Doliny Krzemowej”. Superbohaterska produkcja ma zostać utrzymana w lekkim, komediowym klimacie, w którym zamieniająca się w dwumetrową super-kobietę bohaterka będzie mierzyła się nie tylko ze super-złoczyńcami, ale również przekleństwami randkowania po trzydziestce i prawnymi bataliami.

Zwiastun “Mecenas She-Hulk”

W serialu poza Maslany zobaczymy Marka Ruffalo jako Hulka, Tima Rotha jako Abomination czy Benedicta Wonga jako Wonga. Ponadto dosyć prawdopodobne jest to, iż w produkcji pojawi się także Charlie Cox jako Daredevil.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix problemy słabe seriale zmiana strategii

Co jest największym problemem Netflixa? Treści – wskazują analitycy

mcdonald's rosja zburger

ZBurger zamiast Big Maca? W Rosji szykuje się obrzydliwa fast foodowa rewolucja