mesjasz sezon 2 netflix serial skasowany
Netflix skasował serial Mesjasz - nie będzie drugiego sezonu
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL SEXYSEXY

Mesjasz skasowany. Netflix nie pokaże drugiego sezonu

Chociaż Mesjasz (Messiah) zebrał mieszane recenzje, to po premierze cieszył się popularnością wśród widzów. Netflix podjął zaskakującą i trudną decyzję – serial został skasowany.

Mesjasz to jedna z najciekawszych premier Netflixa bieżącego roku. Serial opowiada o pogrążonym w wojnie Damaszku, gdzie uliczny kaznodzieja, nazywany Al-Masih, porywa tłum, który idzie za nim w kierunku Izraela. Szybko staje się obiektem zainteresowania izraelskich służb i CIA. Jednak od zdarzenia do zdarzenia znika z Bliskiego Wschodu i niedługo później pojawia się na teksańskiej prowincji, gdzie ratuje córkę miejscowego pastora przed niechybną śmiercią. Zjednuje sobie wyznawców, ale na karku ma agentkę CIA Evę Geller i podążającego za nim agenta izraelskich służb Avirama Dahana.

Wil Traval, który w Mesjaszu wcielił się w agenta Willa, poinformował na Instagramie, że otrzymał smutną wiadomość od Netflixa, że nie będzie drugiego sezonu. Podziękował fanom za wsparcie i oznajmił, że chciałby, żeby było inaczej.

View this post on Instagram

It’s a very sad day today. I have just received news from Netflix that there will be no season 2 of #messiah I wanted to say to all the fans thank you for your support and love. We loved our Netflix home. I wish things were different. #noseasontwo #messiahnetflix #cancelled #devestated #netflix #wewillmussyou

A post shared by Wil Traval (@wiltraval) on

Mesjasz – dlaczego nie będzie drugiego sezonu?

Mesjasz spotkał się z dosyć mieszanym przyjęciem wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili serialowi uśrednione 6,06/10. Na Mediakrytyku widowisko ma mocniejsze 7,4/10. Z kolei widzowie na IMDB wystawili serialowi solidne 7,7/10, a na Filmwebie 7,2/10. W naszej recenzji Mesjasza również przede wszystkim chwaliliśmy i widowisko dostało mocne 7/10.

Netflix do tej pory przedłużał seriale o wiele gorzej oceniane. Jednak w tym przypadku rzeczy są o wiele bardziej skomplikowane i bardzo prawdopodobne, że za decyzją stał fakt, iż serial wywołał sporo kontrowersji w krajach islamskich, ale również pojawiły się głosy zniesmaczenia wśród innych nacji, gdyż widowisko bardzo mocno opierało się na religii chrześcijańskiej.

Szkoda. Serial zakończono cliffhangerem i najpewniej już nie dowiemy się, ile w tytułowym mesjaszu jest mesjasza faktycznego.

Oglądaj serial Mesjasz w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jeden komentarz

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

netflix cenzura

9 produkcji, które Netflix musiał wycofać z przyczyn polityczno-prawnych

trying serial apple tv plus

Trying, czyli serial od Apple TV Plus o parze starającej się o dziecko