Mgła 2017 serial
Była Mgła, nie ma Mgły | Zrzut ekranu, YouTube
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Serial Mgła zostanie skasowany po pierwszym sezonie?

Mam złą wiadomość dla fanów serialowej adaptacji Mgły Stephena Kinga. O ile tacy jeszcze są. Serialu nie widziałem, gdyż nie spotykałem się z dobrymi opiniami na jego temat. I pewnie już nie zobaczę. A Wy nie zobaczycie drugiego sezonu.

Chociaż jeszcze niedawno twórcy serialu byli bardzo optymistyczni i niemal pewni kontynuacji Mgły, tak dziś należy spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć się powoli pakować.

Produkcja nie zachwyciła krytyków (60% na Rotten Tomatoes i 54% na Metacritic) i widzów (5,4/10 na IMDB i 5,5/10 na Filmwebie).

Serial opowiadający o pojawieniu się tajemniczej mgły nad miasteczkiem Bridgeville w stanie Maine jest już praktycznie martwy.

Widowisko wyprodukowane przez stację Spike, która niedługo zostanie przemianowana na Paramount Network, zakończy się wraz z dziesiątym odcinkiem. Dlatego widzowie spragnieni kolejnych odcinków muszą obejść się ze smakiem, ale nie ma co załamywać rąk, gdyż stacja przygotowuje kolejne seriale: American Woman, Heathers oraz Waco.

Pierwszy sezon Mgły jest dostępny na Netflixie

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class

Your Name aka Kimi no na wa

J.J. Abrams adaptuje anime Your Name, które zarobiło 355 mln dolarów!