Mgła 2017 serial
Była Mgła, nie ma Mgły | Zrzut ekranu, YouTube
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Serial Mgła zostanie skasowany po pierwszym sezonie?

Mam złą wiadomość dla fanów serialowej adaptacji Mgły Stephena Kinga. O ile tacy jeszcze są. Serialu nie widziałem, gdyż nie spotykałem się z dobrymi opiniami na jego temat. I pewnie już nie zobaczę. A Wy nie zobaczycie drugiego sezonu.

Chociaż jeszcze niedawno twórcy serialu byli bardzo optymistyczni i niemal pewni kontynuacji Mgły, tak dziś należy spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć się powoli pakować.

Produkcja nie zachwyciła krytyków (60% na Rotten Tomatoes i 54% na Metacritic) i widzów (5,4/10 na IMDB i 5,5/10 na Filmwebie).

Serial opowiadający o pojawieniu się tajemniczej mgły nad miasteczkiem Bridgeville w stanie Maine jest już praktycznie martwy.

Widowisko wyprodukowane przez stację Spike, która niedługo zostanie przemianowana na Paramount Network, zakończy się wraz z dziesiątym odcinkiem. Dlatego widzowie spragnieni kolejnych odcinków muszą obejść się ze smakiem, ale nie ma co załamywać rąk, gdyż stacja przygotowuje kolejne seriale: American Woman, Heathers oraz Waco.

Pierwszy sezon Mgły jest dostępny na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class

Your Name aka Kimi no na wa

J.J. Abrams adaptuje anime Your Name, które zarobiło 355 mln dolarów!