Mgła 2017 serial
Była Mgła, nie ma Mgły | Zrzut ekranu, YouTube
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY

Serial Mgła zostanie skasowany po pierwszym sezonie?

Mam złą wiadomość dla fanów serialowej adaptacji Mgły Stephena Kinga. O ile tacy jeszcze są. Serialu nie widziałem, gdyż nie spotykałem się z dobrymi opiniami na jego temat. I pewnie już nie zobaczę. A Wy nie zobaczycie drugiego sezonu.

Chociaż jeszcze niedawno twórcy serialu byli bardzo optymistyczni i niemal pewni kontynuacji Mgły, tak dziś należy spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć się powoli pakować.

Produkcja nie zachwyciła krytyków (60% na Rotten Tomatoes i 54% na Metacritic) i widzów (5,4/10 na IMDB i 5,5/10 na Filmwebie).

Serial opowiadający o pojawieniu się tajemniczej mgły nad miasteczkiem Bridgeville w stanie Maine jest już praktycznie martwy.

Widowisko wyprodukowane przez stację Spike, która niedługo zostanie przemianowana na Paramount Network, zakończy się wraz z dziesiątym odcinkiem. Dlatego widzowie spragnieni kolejnych odcinków muszą obejść się ze smakiem, ale nie ma co załamywać rąk, gdyż stacja przygotowuje kolejne seriale: American Woman, Heathers oraz Waco.

Pierwszy sezon Mgły jest dostępny na Netflixie

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class

Your Name aka Kimi no na wa

J.J. Abrams adaptuje anime Your Name, które zarobiło 355 mln dolarów!