Mgła 2017 serial
Była Mgła, nie ma Mgły | Zrzut ekranu, YouTube
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK LOLLOL

Serial Mgła zostanie skasowany po pierwszym sezonie?

Mam złą wiadomość dla fanów serialowej adaptacji Mgły Stephena Kinga. O ile tacy jeszcze są. Serialu nie widziałem, gdyż nie spotykałem się z dobrymi opiniami na jego temat. I pewnie już nie zobaczę. A Wy nie zobaczycie drugiego sezonu.

Chociaż jeszcze niedawno twórcy serialu byli bardzo optymistyczni i niemal pewni kontynuacji Mgły, tak dziś należy spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć się powoli pakować.

Produkcja nie zachwyciła krytyków (60% na Rotten Tomatoes i 54% na Metacritic) i widzów (5,4/10 na IMDB i 5,5/10 na Filmwebie).

Serial opowiadający o pojawieniu się tajemniczej mgły nad miasteczkiem Bridgeville w stanie Maine jest już praktycznie martwy.

Widowisko wyprodukowane przez stację Spike, która niedługo zostanie przemianowana na Paramount Network, zakończy się wraz z dziesiątym odcinkiem. Dlatego widzowie spragnieni kolejnych odcinków muszą obejść się ze smakiem, ale nie ma co załamywać rąk, gdyż stacja przygotowuje kolejne seriale: American Woman, Heathers oraz Waco.

Pierwszy sezon Mgły jest dostępny na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class

Your Name aka Kimi no na wa

J.J. Abrams adaptuje anime Your Name, które zarobiło 355 mln dolarów!