millie bobby brown stranger things marvel the eternals
Millie Bobby Brown w The Eternals (źródło: Teen Vouge, Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

Millie Bobby Brown ze Stranger Things do Marvela

Jak podaje serwis Screen Rant, Millie Bobby Brown prawdopodobnie pojawi się w The Eternals, nowym filmie Marvel Studios, który najprawdopodobniej będzie miał premierę w 2020 roku.

Piętnastoletnia gwiazda Stranger Things, Millie Bobby Brown, robi zawrotną karierę. W tym roku mogliśmy ją oglądać w nowej Godzilli oraz trzecim sezonie hitowego serialu Netflixa. W przyszłym roku być może zobaczymy ją na wielkim ekranie w superprodukcji Marvela The Eternals, który najpewniej będzie drugim filmem studia po Czarnej Wdowie.

Z filmem adaptującym komiks Jacka Kirby’ego, opowiadającym o starożytnej rasie stworzonej przez Celestiali, kojarzone są dziś takie wielkie nazwiska jak Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek oraz Kumail Nanjiani. Dołączyć miałaby do nich właśnie młoda Brytyjka, która debiutowała w 2013 roku w serialu Once Upon a Time in Wonderland.

Zdjęcia do The Eternals powinny ruszyć tegorocznej jesieni, a za kamerą miałaby stanąć Chloe Zhao (Jeździec). Za scenariusz odpowiedzialni są Matthew K. Firpo oraz Ryan Firpo. Więcej informacji na temat filmu powinno pojawić się w okolicy Comic-Conu w San Diego, który będzie się odbywał między 18 a 21 lipca. Marvel Studios będzie miało podczas konwentu wielką konferencję w Hall H, gdzie wcześniej Kevin Feige zapowiadał filmy trzeciej fazy Marvel Cinematic Universe.

Aktualizacja: Aktorka zaprzeczyła, że zagra w The Eternals.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix reklama reklamy

Reklamy na Netfliksie to antyreklama Netflixa

sukcesja-hbo-go-2-sezon-zwiastun-data-premiery

Sukcesja wraca na HBO!