Millie Bobby Brown ze Stranger Things do Marvela

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 9 wyświetleń
1 min czytania
Millie Bobby Brown w The Eternals (źródło: Teen Vouge, Marvel; edycja: Popkulturyści)

Jak podaje serwis Screen Rant, Millie Bobby Brown prawdopodobnie pojawi się w The Eternals, nowym filmie Marvel Studios, który najprawdopodobniej będzie miał premierę w 2020 roku.

Piętnastoletnia gwiazda Stranger Things, Millie Bobby Brown, robi zawrotną karierę. W tym roku mogliśmy ją oglądać w nowej Godzilli oraz trzecim sezonie hitowego serialu Netflixa. W przyszłym roku być może zobaczymy ją na wielkim ekranie w superprodukcji Marvela The Eternals, który najpewniej będzie drugim filmem studia po Czarnej Wdowie.

Z filmem adaptującym komiks Jacka Kirby’ego, opowiadającym o starożytnej rasie stworzonej przez Celestiali, kojarzone są dziś takie wielkie nazwiska jak Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek oraz Kumail Nanjiani. Dołączyć miałaby do nich właśnie młoda Brytyjka, która debiutowała w 2013 roku w serialu Once Upon a Time in Wonderland.

Zdjęcia do The Eternals powinny ruszyć tegorocznej jesieni, a za kamerą miałaby stanąć Chloe Zhao (Jeździec). Za scenariusz odpowiedzialni są Matthew K. Firpo oraz Ryan Firpo. Więcej informacji na temat filmu powinno pojawić się w okolicy Comic-Conu w San Diego, który będzie się odbywał między 18 a 21 lipca. Marvel Studios będzie miało podczas konwentu wielką konferencję w Hall H, gdzie wcześniej Kevin Feige zapowiadał filmy trzeciej fazy Marvel Cinematic Universe.

Aktualizacja: Aktorka zaprzeczyła, że zagra w The Eternals.

Podziel się artykułem