Netflix Miłość śmierć i roboty serial
Miłość, śmierć i roboty (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Netflix pokaże Miłość, śmierć i roboty. Antologię, jakiej świat nie widział

Miłość, śmierć i roboty – tak Netflix ochrzcił swoją nową, prawdopodobnie nieźle pokręconą antologię. Tylko dla dorosłych.

Miłość, śmierć i roboty to osiemnaście futurystycznych filmów krótkometrażowych. Każdy z nich zrealizowany został w innym stylu, przy użyciu różnych technik. Historie pokazane w serialu dotkną takich tematów jak obdarzone świadomością produkty mleczarskie, żołnierze-wilkołaki, zbuntowane roboty, potwory z wysypisk, łowcy cyborgów, pająki z innego wymiaru i piekielne, żądne krwi demony – cytuję Netflix.

Za widowisko odpowiada reżyser pierwszego Deadpoola Tim Miller oraz twórca Podziemnego kręgu David Fincher. Miłość, śmierć i roboty będziecie mogli obejrzeć na Netfliksie już 15 marca. Segmenty tej antologii – co jest mocno podkreślane – skierowanej wyłącznie do dorosłego widza, będą trwały od 5 do 15 minut. Zapowiada się na widowisko jadące mocno po bandzie i próbujące uchwycić cyberpunkowy duch lat 80. i 90., śmiało zahaczając o horror.

Będąc po słowie, jeśli ktoś z Was dostał ataku epilepsji po obejrzeniu powyższego zwiastuna, dajcie znać.;)

Serial Miłość, śmierć i Roboty w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Film Potrójna granica zwiastun

Potrójna granica coraz bliżej. Netflix pokazał kolejny zwiastun i podał datę premiery filmu

Serial Loki Disney Plus

Serial Marvela o Lokim ma showrunnera