Mindhunter Netflix serial
Kadr z serialu Mindhunter / Netflix Youtube
in

Zwiastun Mindhunter. Netflix zapowiada mocny kryminał

13 października będziemy mogli obejrzeć wyjątkową premierę na antenie Netflixa. Serial Mindhunter, który zapowiada się na niezwykle klimatyczny kryminał osadzony w pierwszej połowie lat 70.

Aby przewidzieć ruchy szaleńca, najpierw trzeba go zrozumieć. Dwóch agentów FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany) rozpoczyna śledztwo, które odmieni przyszłość kryminalistyki. – Czytam w zapowiedzi Netflixa.

Jestem gigantycznie podekscytowany. Uwielbiam dobre historie o seryjnych mordercach. To bardzo wdzięczny temat dla telewizji. Jeśli tęsknicie za Upadkiem, Rządzą krwi, Dexterem czy Hannibalem, to jesteście w domu.

Mindhunter będzie liczył 10 odcinków. Stworzył go Joe Penhall – scenarzysta Drogi z 2009 roku. Producentem wykonawczym jest m.in. David Fincher, który na psychopatach zjadł zęby (Siedem, Zodiak). Serial powstał na podstawie książki Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit Marka Olshakera i Johna E. Douglasa.

Netflix musi być pewny swego, ponieważ już zamówił kolejny sezon.

Zapowiada się pysznie!

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Naked SNCTM zwiastun online

Naked SNCTM – dokument o najekskluzywniejszym klubie erotycznym w Beverly Hills

Domino Deadpool 2 Zazie Beetz i Ryan Reynolds

Efekt Domino, czyli blackwashing w Deadpool 2. Nowa filmowa afera