Mindhunter Netflix serial
Kadr z serialu Mindhunter / Netflix Youtube
in

Zwiastun Mindhunter. Netflix zapowiada mocny kryminał

13 października będziemy mogli obejrzeć wyjątkową premierę na antenie Netflixa. Serial Mindhunter, który zapowiada się na niezwykle klimatyczny kryminał osadzony w pierwszej połowie lat 70.

Aby przewidzieć ruchy szaleńca, najpierw trzeba go zrozumieć. Dwóch agentów FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany) rozpoczyna śledztwo, które odmieni przyszłość kryminalistyki. – Czytam w zapowiedzi Netflixa.

Jestem gigantycznie podekscytowany. Uwielbiam dobre historie o seryjnych mordercach. To bardzo wdzięczny temat dla telewizji. Jeśli tęsknicie za Upadkiem, Rządzą krwi, Dexterem czy Hannibalem, to jesteście w domu.

https://www.youtube.com/watch?v=jJnVE505e4o

Mindhunter będzie liczył 10 odcinków. Stworzył go Joe Penhall – scenarzysta Drogi z 2009 roku. Producentem wykonawczym jest m.in. David Fincher, który na psychopatach zjadł zęby (Siedem, Zodiak). Serial powstał na podstawie książki Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit Marka Olshakera i Johna E. Douglasa.

Netflix musi być pewny swego, ponieważ już zamówił kolejny sezon.

Zapowiada się pysznie!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Naked SNCTM zwiastun online

Naked SNCTM – dokument o najekskluzywniejszym klubie erotycznym w Beverly Hills

Domino Deadpool 2 Zazie Beetz i Ryan Reynolds

Efekt Domino, czyli blackwashing w Deadpool 2. Nowa filmowa afera