Mindhunter sezon 2 zwiastun netflix atlanta zabójstwa w atlancie charles manson
Mindhunter (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Drugi sezon Mindhuntera zwiastuje morderstwa w Atlancie

Drugi sezon Mindhuntera zbliża się wielkimi krokami, więc Netflix przygotował kolejny zwiastun widowiska opowiadającego o seryjnych mordercach.

Joe Penhall kazał nam długo czekać na kontynuację Mindhuntera, ale wiele wskazuje na to, że to oczekiwanie się opłaciło. Przypomnę, iż poprzednia odsłona serialu pojawiła się na Netfliksie jesienią 2017 roku. Widowisko opowiadające o agentach FBI opracowujących metody ścigania seryjnych morderców spotkało się z bardzo przyzwoitym przyjęciem. Serial jest luźno oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Morderstwa w Atlancie

Drugi sezon skupi się między innymi na morderstwach czarnoskórych dzieci w Atlancie, których dokonywano od 1979 do 1981 roku. Z rąk Wayne’a Williamsa i być może innych sprawców, zginęło  co najmniej 28 dzieci i młodzieży.

Damon Herriman kolejny raz jako Charles Manson

Ciekawostką jest fakt, iż filmowi agenci będą przesłuchiwali Charlesa Mansona, w którego wcielił się Damon Herriman. Ten sam aktor, który zagrał tego psychopatę w najnowszym filmie Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood.

Data premiery i liczba odcinków

Drugi sezon Mindhuntera pojawi się na Netfliksie już 16 sierpnia i będzie liczył 8 odcinków. W najważniejszych rolach zobaczymy Jonathana Groffa jako Holdena Forda oraz Holta McCallanya jako Bill’ego Tencha.

Serial Mindhunter w serwisie Netflix >>

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Śledź nas na Facebooku

venom 2 andy serkis

Andy Serkis dogadał się z Sony i wyreżyseruje Venoma 2

szkoła dla elity sezon 2 data premiery zwiastun netflix premiera

Szkoła dla elity wraca we wrześniu na Netflix