The Boys sezon 4

Spektakularna przesiadka. Była gwiazda TVN z nową posadą w TVP

Logan Tymoszenko
4 min czytania

Z ostatniej chwili

UWAGA! ALARM! W świecie mediów, jak w życiu, nie brakuje zwrotów akcji, które bywają porównywalne do najlepszych scenariuszy telenowel. Ostatnio na scenę wkracza postać godna uwagi, a mianowicie Mirosław Rogalski. Kiedyś obecny w szeregach TVN, teraz pnie się po kolejnych posadach w TVP.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
TVN / TVP

Rogalski, znany ze swojej obecności w rządowej telewizji oraz radiu, podjął kolejne wyzwanie w postaci kierowania Akademią Telewizyjną TVP.

- Reklama -
Ad image

Przez wiele lat Rogalski był twarzą programów informacyjnych, goszcząc zarówno na antenach TVN, gdzie mogliśmy go zobaczyć w “Uwadze!” i “Faktach”, jak i mediów rządowych, w których rozpychał się od dłuższego czasu.

2023 08 24 222504 1

Dlaczego ten film jest zbyt kontrowersyjny dla cenzorów w USA?

Cenzorzy w Stanach Zjednoczonych podjęli decyzję o jego zakazie, uznając, że przedstawia on sceny, które są zbyt mocne dla amerykańskiej publiczności.

W Polskim Radiu, jako wicedyrektor Trójki, stał się znany szerszej publiczności w niezbyt pozytywny sposób. Wówczas toczyły się dyskusje o jakości i kierunku, jakim podąża stacja, a Rogalski stał na czele tych zmian. To zdaje się pokazywać, że ma duszę lidera, gotowego przewodzić nawet wtedy, gdy sytuacja jest wyjątkowo burzliwa.

Tym razem ścieżka zawodowa zawiodła go do Akademii Telewizyjnej TVP, której został szefem

Akademia Telewizyjna TVP to specjalistyczny ośrodek szkoleniowy utworzony przez Telewizję Polską (TVP), będący częścią tejże instytucji. Jej głównym celem jest dostarczanie różnorodnych szkoleń, kursów i warsztatów związanych z branżą telewizyjną dla pracowników oraz współpracowników TVP, a także dla zainteresowanych zewnętrznych kontrahentów.

W ramach Akademii Telewizyjnej organizowane są różnorodne szkolenia i warsztaty obejmujące dziedziny takie jak produkcja telewizyjna, montaż, reżyseria, prowadzenie audycji, scenografia, retoryka, obsługa sprzętu technicznego i wiele innych. Akademia stawia sobie za cel podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwijanie umiejętności związanych z pracą w mediach.

pobrane 9

Doj***ne figurki z “Ataku Tytanów”

Nie przegap szansy, aby mieć tę wyjątkową figurkę u boku! Kliknij teraz i wejdź w świat emocji, przygód i tajemnic, które czekają na Ciebie w świecie “”Ataku Tytanów”.

Akademia Telewizyjna TVP posiada własną bazę szkoleniowo-dydaktyczną, w tym wirtualne studio lektorskie oraz specjalistyczny sprzęt i narzędzia niezbędne do przeprowadzania praktycznych ćwiczeń. Współpracuje również z doświadczonymi ekspertami z branży telewizyjnej, którzy prowadzą zajęcia i udzielają praktycznych wskazówek.

- Reklama -
Skazana Max serial

Jednym z istotnych aspektów Akademii jest jej misja związana z podnoszeniem standardów wewnętrznej kompetencji oraz jakości produkcji programów w Telewizji Polskiej. Dzięki Akademii pracownicy TVP mogą rozwijać się zawodowo, doskonalić swoje umiejętności i dostosować się do dynamicznie zmieniającego się środowiska medialnego.

W TVP trwa niespokojne wyczekiwanie

Według osób związanych bliżej z “publicznymi” mediami twierdzi, że obecnie w rządowych tubach propagandowych trwa gorączkowe cementowanie się na stanowiskach i szukanie nowych dróg życiowych, po ewentualnej przegranej Prawa i sprawiedliwości w jesiennych wyborach parlamentarnych.

unnamed

Gwiazdor-zboczeniec nie trafi za kratki

Skandaliczne fakty w sprawie komika z przerażającymi zdjęciami dzieci tle.

Nieważne, czy to krok strategiczny, czy też efekt zaskakującej decyzji – Mirosław Rogalski z pewnością nie przestaje zaskakiwać. I choć środowisko telewizyjne i radiowe to prawdziwe labirynty, jeden fakt jest pewny: Rogalski zdaje się mistrzem poruszania się po tej mapie.

Co sądzicie, drodzy czytelnicy, o tej wyjątkowej karierze i wyborach życiowych Mirosława Rogalskiego?

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz