mjolnir sklep młot thor
I Ty możesz mieć własny Mjolnir. Oczywiście nie za darmo.;) | Marvel
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK

Młot jak w Thor: Ragnarok? Ty też możesz mieć własny Mjolnir. Sprawdź, gdzie najlepiej kupić

Bycie oddanym fanem to nietania zabawa. Znam to z obdukcji. Kiedy prowadziłem sklep internetowy z gadżetami z filmów, seriali, komiksów itp., pojawiali się klienci, którzy regularnie zamawiali produkty za kilkaset złotych. Koszulki, pudełka śniadaniowe, japonki z Hulkiem… Tak, jesteście szaleni. Z uwagi na fakt, iż już niedługo oficjalna premiera Thor: Ragnarok w Polsce, podpowiem Wam, gdzie najlepiej i najtaniej kupić własny Mjolnir. Bo każdy z Was chce posiadać młot Thora, prawda? No dobrze. Przynajmniej niektórzy z Was się skuszą.

Najbardziej oczywistym wyborem jest Allegro, gdzie można z miejsca dostać taki gadżet. Znajdziecie tam niejeden Mjolnir, ale nie ukrywam, że spodziewałem się większego wyboru. W oczy rzuciły mi się zaledwie dwie oferty.

Pierwszy Mjolnir jest oferowany przez oficjalny sklep Hasbro na Allegro. Kosztuje 119 zł, a koszty wysyłki rozpoczynają się od kilku złotych.

Jednak czy skusilibyście się na 20 cm plastiku za ponad 100 zł? Tak myślałem. Ja również nie.

Plastikowy Mjolnir na allegro

O wiele lepiej prezentuje się Mjolnir metalowy, który całkiem nieźle oddaje to, co widzieliście w filmach i komiksach.

Co prawda nie jest zbyt wielki, bo ma około 20 cm, ale możecie go dostać za 109 zł plus 12 zł za wysyłkę.

metalowy Mjolnir allegro

Oba młoty można znaleźć na brytyjskim Amazonie. Jednak oferta sklepu jest o wiele szersza i pozwala na nabycie naprawdę ciekawych modeli.

Na Amazonie znajdziecie młoty tak tanie, jak poniższy. Za tę plastikową 29 cm zabawkę zapłacicie niespełna 10 funtów.

Mjolnir młot thora plastikowy sklepy tanio

Jeśli chcecie coś porządnego, to musicie przygotować się na niemały ból portfela. Jednak zamiast kolejnych przykładów, wolę pokazać Wam coś szalonego.

Oooooolbrzymi młot Thora, za który będziecie musieli wraz z kosztem wysyłki wydać aż 300 funtów. Niestety odbiór jest możliwy wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii. Jednak warto zainteresować się tym ponad 120 cm kolosem.

Mjolnir Thor największy młot na świecie

Jeśli nie zależy Wam na czasie, można rozejrzeć się na Aliexpress, gdzie jest pełno tanich produktów, za które w Polsce nierzadko płacimy dwa razy więcej.

Przykładowo drugi prezentowany dziś młot możecie dostać tam za zaledwie 14.40 dolarów.

mjolnir tanio młot thora aliexpress

Tym samym rozkręcam nasz nowy dział zakupowy. Znalazłeś ciekawą okazję lub prowadzisz własny sklep internetowy, który chciałbyś wypromować? Napisz na email redakcji.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Deborah de Robertis muzeum

Deborah de Robertis oskarżona. Czym różni się wagina na obrazie czy fotografii od tej namacalnej?

1922 film netflix polska
7/10

To był smutny 1922 rok – recenzja filmu Netflixa 1922