młody sheldon hbo go
Młodociany, ale nie mniej zabawny Sheldon Cooper pojawi się na HBO GO
in

Młody Sheldon na HBO GO

HBO GO nie tylko produkuje świetne seriale, ale coraz częściej skupuje licencje na interesujące pozycje od innych stacji. Tym razem postawiono na spin-off, a jednocześnie prequel hitowej Teorii wielkiego podrywu, czyli Młodego Sheldona.

Serial opowiadający o dorastającym Sheldonie Cooperze zjednał sobie wielu widzów. I chociaż produkcja nie jest oceniana tak dobrze, jak Teoria wielkiego podrywu, to potrafi rozbawić. Widowisko ma dziś ocenę 7/10 na IMDB oraz 7,3/10 na Filmwebie. Serial stacji CBS umiarkowanie, ale poradził sobie również w starciu z krytykami. 1. sezon ma 76% opinii pozytywnych na Rotten Tomatoes przy 42 recenzjach, a ich średnia to 6,61/10. Przy generalnie pozytywnych opiniach, został zamówiony 2. sezon, którego premiera odbędzie się jesienią.

Komediowe widowisko będzie sporym wsparciem dla otwartej platformy HBO GO, która coraz mocniej walczy o swoje miejsce na rynku. Cały sezon Młodego Sheldona obejrzycie na tej platformie streamingowej już 1 czerwca.

Młody Sheldon na HBO GO

Źródło: YouTube – HBO Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

sense8 finał Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału

Ostatnie spotkanie z Sense8. Sprawdź zwiastun finału

What Haunts Us starz dokument pedofile

Zboczeńcy w szkole. Szokujący dokument Straz What Haunts Us