Modyfikowany węgiel, Jennifer Lawrence, Gwiezdne wojny i TVN
Dziś w PopSpamie: Modyfikowany węgiel, Jennifer Lawrence, Gwiezdne wojny oraz TVN.
in , , ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

PopSpam: Modyfikowany węgiel, Jennifer Lawrence, Gwiezdne wojny i TVN

Co w dzisiejszym spamie? Same pięknostki. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi upiększy Wam Messengera. Jennifer Lawrence nie przebiera w słowach. Zwiastun serialu Modyfikowany węgiel oraz spora kara dla TVN od KRRiT.

Naklejki z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi w komunikatorze Messenger.

Jak to bywa przy okazji wielu większych premier kinowych, tak i tym razem możecie pobrać nowy pakiet naklejek do Messengera. Tym razem padło na Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Pokazy przedpremierowe najnowszego blockbustera Disneya już w środę (przynajmniej w Rzeszowie). (źródło: Messenger)

Messenger Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
Naklejki z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi na Messengerze (Facebook, Disney)

Jennifer Lawrence wpieprzyła się w X-Men: Dark Phoenix.

Kiedy Jennifer Lawrence coś powie, to powie z wrodzoną sobie i jakże rozbrajającą szczerością. Aktorka cierpiąca za miliony (dosłownie), wypowiedziała się w kwestii przedłużenia kontraktu, który obliguje ją do gry w kolejnych filmach z serii X-Men. Wcześniej mówiła, że nie wróci na plan zdjęciowy filmu o mutantach, gdyż wielogodzinne przygotowywanie makijażu ją mierzi, a ponadto doznała uczulenia na farbę, która zamieniała ją w niebieską mutantkę Mystique. Jednak jako słowna osoba, musiała dotrzymać pewnej obietnicy. Jakiś czas temu stwierdziła, że jeśli jej przyjaciel Simon Kinberg wyreżyseruje kolejny film z serii, to wróci do roli. I co się okazało? Kinberg zasiadł na stołku reżyserskim! Tym samym wypaliła w Entertainmnet Weekly, że w pewnym sensie się w to wpieprzyła. (źródło: EW)

Jennifer Lawrence Mystique X-Men Dark Phoenix
Charakteryzacja Jennifer Lawrence do roli Mystique (FOX)

Zwiastun serialu Modyfikowany węgiel od Netflixa.

Netflix ani myśli odpuszczać i stawia na kolejnego konia. Tym razem będzie to adaptacja powieści Richarda Morgana Modyfikowany węgiel (w oryginale Altered Carbon). Serial zadebiutuje na Netfliksie już 2 lutego.

Netflix tak opisuje fabułę Modyfikowanego węgla: Odległa przyszłość. Ludzką świadomość można zamienić w postać cyfrową i przenieść z ciała do ciała. Zeszłej nocy został zamordowany najbogatszy człowiek świata, Laurens Bancroft (James Purefoy). Teraz bogacz przywraca do życia byłego żołnierza elitarnej jednostki, Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), by ten zbadał sprawę jego śmierci. W zamian Kovacs dostaje szansę na drugie życie.

Czy będzie to odpowiedź na Grę o tron, tylko zamiast fantasy dostaniemy sci-fi, jak wielu przewiduje? Chyba nie do końca, ale produkcja zapowiada się przednio. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. W serialu zobaczymy m.in. Jamesa Purefoy’a oraz Joela Kinnamana. Twórczynią widowiska jest Laeta Kalogridis, która wsławiła się scenariuszem do Wyspy tajemnic, a także napisała skrypt do nadchodzącej superprodukcji Alita: Battle Angel, której zwiastun mogliście podziwiać kilka dni temu. (źródło: YouTube: Netflix Polska)

Modyfikowany węgiel na Netfliksie>>

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nakłada karę 1,48 milion złotych na TVN.

Ile można zapłacić za relacjonowanie zdarzeń we wolnej – ciągle – Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości? Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyceniła to na 1,48 milion złotych. Taką karę nałożono za – jak to się ogólnikowo wypowiedziano w komentarzu – naruszenie artykuł 18 ust. 1 i 3 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez propagowanie działań sprzecznych z prawem i sprzyjanie zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu. Pełną treść ustawy znajdziecie pod linkiem.

Cała sprawa tyczy się relacjonowania zeszłorocznego protestu, który miał powstrzymać Prawo i Sprawiedliwość ograniczające dostęp mediów do Sejmu. Według KRRiT relacja TVN była jednostronna i agresywna. Czy w takim razie podobne kary powinno się codziennie nakładać na TVP i Polskie Radio? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami. Taką Polskę sobie wybraliśmy… (źródło: Wirtualne Media)

Demonstracja w obronie wolności mediów przed Urzędem Wojewódzkim w Krakowie
Demonstracja w obronie wolności mediów przed Urzędem Wojewódzkim w Krakowie, 16 grudnia 2016 (Wikimedia Commons: Joanna Wysocka Panasiewicz)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

box office usa polska europa filmy kino zarobki

Box office USA: stagnacja w oczekiwaniu na Gwiezdne wojny (8-10.12.17)

najpopularniejsze seriale Netflixa w 2017 roku

Jakie były najpopularniejsze seriale Netflixa w 2017 roku w Polsce?