molly shannon gary coleman molestowanie seksualne the howard stern show
in

SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Gary Coleman prawie zgwałcił Molly Shannon. Aktorka opowiedziała o szokujących szczegółach spotkania z dziecięcą gwiazdą

Fragment “The Howard Stern Show” z Molly Shannon

Molly Shannon u Howarda Sterna opowiadała o nieprzyjemnościach, których zaznała podczas spotkania z jedną z największych dziecięcych gwiazd, Garym Colemanem.

Molly Shannon powiedziała w ostatnim odcinku “The Howard Stern Show”, że była molestowana seksualnie przez komika i gwiazdę serialu familijnego “Diff’rent Strokes”, Gary’ego Colemana.

Shannon powiedziała u Sterna, że spotkała się z wówczas bardzo popularnym Colemanem w jego pokoju hotelowym. Aktorka dopiero zaczynała karierę i właśnie podpisała kontrakt z agentem gwiazdy “Diff’rent Strokes”.

Sytuację, którą opisała w swojej biografii, “Hello, Molly! A Memoir”, przytoczył Stern. Shannon kontynuowała, mówiąc, że nie myślała, iż Coleman miał złe intencje. Młoda aktorka była jeszcze dziewicą i nawet nie podejrzewała, że spotkanie może mieć podtekst seksualny. Po prostu z ekscytacją podeszła do całej sprawy.

Molly Shannon Gary Coleman
Wspomnienia Molly Shannon ukazała się 12 kwietnia

Początkowo było miło. “Trzymał mnie za rękę i wiesz, wydawało mi się, że jest taki uroczy. Był ubrany w garnitur i powiedział mi, że przypominam mu Kimberly z ‘Diff’rent Strokes’. A ja pomyślałam sobie: o tak, mój boże, gdybym tylko mogła zagrać w ‘Diff’rent Strokes’ – wiesz”.

W hotelowym penthousie był z nimi agent, który nagle zniknął. Niedługo później Coleman poprosił ją, żeby usiadła obok niego na łóżku. Zrobił to w bardzo słodki sposób. Kiedy usiadła, zaczął ją na początku łaskotać. Grzecznie poprosiła go, żeby przestał. Wtedy nie miała pojęcia, co się dzieje.

Gary Colleman
Gary Coleman był jedną z największych dziecięcych gwiazd w historii

Stern przypomniał, że Shannon opisała w książce, jak Coleman złapał ją za kostki i próbował na niej usiąść. Odpowiedziała, że był nieustępliwy. Wtedy zaczęło się robić nieprzyjemnie. Chciał ją pocałować, ale kolejny raz powiedziała, żeby przestał i go odepchnęła. Aktor zaczął podskakiwać na łóżku i łapał ją za piersi.

Shannon nie czuła się w fizycznym niebezpieczeństwie ze względu na wzrost Colemana. Ten jeden z najlepiej zarabiających dziecięcych aktorów lat 70. i 80., ze względu na podjęte leczenie w dzieciństwie, urósł tylko do 142 cm.

Jednak zaczęło się robić wyjątkowo nieprzyjemnie, gdy Coleman powtarzał te same czynności, kiedy Shannon stanowczo odrzucała jego próby zbliżeń. W pewnym momencie się zmęczyła i gdy go odtrąciła po raz ostatni, uciekła do łazienki. Zanim dobiegła, zdążył ją jeszcze złapać za nogę, więc zaczęła go kopać.

W łazience się zamknęła. Wtedy Coleman wsunął dłonie pod drzwi i powiedział “widzę cię, Silly Billy. W pewnym momencie aktorka znana z “Earl, ja, i umierająca dziewczyna” czy “Igraszek losu”, wybiegła z pokoju.

Molly Shannon
Molly Shannon ostatnio mogliśmy oglądać w “Białym lotosie”

Kiedy zobaczyła agenta, Marka Randalla, powiedziała mu, żeby uważał na swojego klienta. Dziś żałuje, że nie postawiła się wtedy bardziej.

Coleman zmarł w 2010 roku w wieku 42 lat niedługo po upadku, który spowodował u niego wstrząs mózgu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

x film 2022 recenzja
5/10

“X” – recenzja filmu

Warner Bros. Discovery David Zaslav DC Entertainment

Warner Bros. Discovery chce, żeby DC było tak wielkie, jak Marvel