in ,

SUPER!SUPER!

Brodka promuje serial Rojst piosenką Izabeli Trojanowskiej

showmax rojst monika brodka wszystko czego dziś chcę
Monika Brodka śpiewa Wszystko, czego dziś chcę (źródło: KayaxTV; edycja: Popkulturyści)

Czekacie na Rojst, prawda? Ja wyraz zniecierpliwienia dałem w TOP5 nadchodzących polskich seriali w 2018 roku, gdzie nowa produkcja ShowMaxu zajęła miejsce na podium.

Teraz robi się jeszcze bardziej nerwowo, bo Monika Brodka, która w serialu zagrała, nagrała również piosenkę promującą Rojst. Jest to cover Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę. Co wyszło całkiem przyzwoicie. Zresztą sprawdźcie sami i oceńcie.

A mi się podobało. Jeśli przyjąć kryteria, jakie są wymagane – parafrazując Kazika Staszewskiego.

Nie jest to klip zrywający czapki z głów, ale ma momenty, ma fajny klimat, a Monika Brodka jak zwykle dała radę. Ponadto w teledysku widzimy m.in. Piotra Fronczewskiego i aż żal się robi, że aktor nie przywdział swojego kimono. To mógłby być duet nie do zaje… Fajny duet mógłby z tego wyjść.

Poza tym na początku teledysku widzimy Dawida Ogrodnika i… chyba Magdalenę Walach. Czy to jest ona, nie jestem w stanie Was zapewnić na 100%, gdyż aktorka zakrywa twarz, kiedy dochodzi do wypadku. Prawdopodobnie to zdarzenie zobaczymy w serialu.

Premiera 6-odcinkowego serialu kryminalnego Rojst odbędzie się w serwisie 19 sierpnia. Historia opowie o dziennikarskim śledztwie, które skupi się na podwójnym morderstwie i samobójstwie pary nastolatków. Akcja będzie rozgrywała się na prowincji, pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym stołem. Twórcy obiecują gęsty, mroczny klimat i wszystko wskazuje na to, że taki właśnie będzie Rojst – umoczony w beznadziei tamtych słusznie minionych czasów.

Rojst w serwisie ShowMax

Ach, żeby klasykowi stało się zadość, przypominam, jak Wszystko, czego dziś chcę brzmi w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial Piknik pod Wiszącą Skałą serial Piknik pod Wiszącą Skałą online pl Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą napisy Picnic at Hanging Rock

Canal+ pokaże miniserial Piknik pod Wiszącą Skałą

zwiastun iron fist 2 sezon

Zwiastun serialu Iron Fist 2 to nie jest to, na co czekałem