showmax rojst monika brodka wszystko czego dziś chcę
Monika Brodka śpiewa Wszystko, czego dziś chcę (źródło: KayaxTV; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

Brodka promuje serial Rojst piosenką Izabeli Trojanowskiej

Wszystko, czego dziś chcę… Ciężko to będzie wyrzucić teraz z głowy

Czekacie na Rojst, prawda? Ja wyraz zniecierpliwienia dałem w TOP5 nadchodzących polskich seriali w 2018 roku, gdzie nowa produkcja ShowMaxu zajęła miejsce na podium.

Teraz robi się jeszcze bardziej nerwowo, bo Monika Brodka, która w serialu zagrała, nagrała również piosenkę promującą Rojst. Jest to cover Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę. Co wyszło całkiem przyzwoicie. Zresztą sprawdźcie sami i oceńcie.

A mi się podobało. Jeśli przyjąć kryteria, jakie są wymagane – parafrazując Kazika Staszewskiego.

Nie jest to klip zrywający czapki z głów, ale ma momenty, ma fajny klimat, a Monika Brodka jak zwykle dała radę. Ponadto w teledysku widzimy m.in. Piotra Fronczewskiego i aż żal się robi, że aktor nie przywdział swojego kimono. To mógłby być duet nie do zaje… Fajny duet mógłby z tego wyjść.

Poza tym na początku teledysku widzimy Dawida Ogrodnika i… chyba Magdalenę Walach. Czy to jest ona, nie jestem w stanie Was zapewnić na 100%, gdyż aktorka zakrywa twarz, kiedy dochodzi do wypadku. Prawdopodobnie to zdarzenie zobaczymy w serialu.

Premiera 6-odcinkowego serialu kryminalnego Rojst odbędzie się w serwisie 19 sierpnia. Historia opowie o dziennikarskim śledztwie, które skupi się na podwójnym morderstwie i samobójstwie pary nastolatków. Akcja będzie rozgrywała się na prowincji, pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym stołem. Twórcy obiecują gęsty, mroczny klimat i wszystko wskazuje na to, że taki właśnie będzie Rojst – umoczony w beznadziei tamtych słusznie minionych czasów.

Rojst w serwisie ShowMax

Ach, żeby klasykowi stało się zadość, przypominam, jak Wszystko, czego dziś chcę brzmi w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej.

serial Piknik pod Wiszącą Skałą serial Piknik pod Wiszącą Skałą online pl Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą napisy Picnic at Hanging Rock

Canal+ pokaże miniserial Piknik pod Wiszącą Skałą

zwiastun iron fist 2 sezon

Zwiastun serialu Iron Fist 2 to nie jest to, na co czekałem