in ,

“Moon Knight” w marcu na Disney+ i 3 inne rzeczy, o których warto wiedzieć

moon knight bob iger the falout the boys diabolical

“Moon Knight” dostał pierwszy zwiastun. Były prezes Disneya, Bob Iger, opowiedział o firmie, którą kierował przez lata. Prime Video pochwaliło się nową zapowiedzią “The Boys: Diabolical”. Z kolei na HBO Max w tym miesiącu zadebiutuje film “The Fallout”.

Moon Knight” ze świetnym zwiastunem. Serial w marcu na Disney+

Zwiastun serialu “Moon Knight”

“Moon Knight” to najnowszy serial Marvel Studios, który zadebiutuje w serwisie Disney+ 30 marca 2022 roku. W tytułowego superbohatera, a jednocześnie Marca Spectora i jego kilka innych osobowości, wcielił się Oscar Isaac, którego ostatnio mogliście oglądać w serialu “Sceny z życia małżeńskiego”. Poza nim w sześcioodcinkowym serialu zobaczycie między innymi Ethana Hawke’a wcielającego się w Arthura Harrowa, przywódcę sekty, którego postać była wzorowana na Davidzie Koreshu, przywódcy sekty Gałąź Dawidowa, której kariera zakończyła się tragicznie w Waco w Teksasie.

Bob Iger o Disneyu, pracy w Disneyu i życiu po Disneyu

Wywiad z Bobem Igerem

CNBC wreszcie opublikowało ponad godzinny wywiad z Bobem Igerem, byłym prezesem Disneya, który odpowiedział Davidowi Faberowi na kilka kluczowych pytań. Nie tylko zdradził szczegóły przejęć firm Pixar, Marvel, Lucasfilm i 21st Century Fox, ale również poznaliśmy relacje Igera z ówczesnymi prezesami — Steve’em Jobsem, Ikem Perlmutterem, Georgem Lucasem i Rupertem Murdochem. Były prezes Disneya opowiedział o planach na przyszłość, które wykluczają ubieganie się o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ponadto nakreślił perspektywę dla serwisów strumieniujących Disneya, czyli Disney+, Hulu oraz ESPN+. I przyznał, że nie oglądał jeszcze najnowszego sezonu “Sukcesji”. Szkoda.

“The Boys: Diabolical” na Prime Video może narobić sporo zamieszania

Zapowiedź serialu animowanego “The Boys: Diabolical”

Mała dziewczynka masakruje kilku rosłych facetów z karabinami maszynowymi. Tak w skrócie można opisać najnowszą zapowiedź animowanego spin-offu hitowego serialu superbohaterskiego serwisu Prime Video, czyli “The Boys”. Zanim główny serial wróci na ekrany z trzecim sezonem, zanim obejrzymy spin-off o młodych superbohaterach, będzie można zobaczyć właśnie tą niepoprawną i brutalną antologię. Premiera “The Boys: Diabolical” 4 marca 2022 roku.

“The Fallout” na HBO Max, czyli rzecz o szkolnej strzelaninie

Zwiastun filmu “The Fallout”

W bieżącym miesiącu na HBO Max zadebiutuje film “The Fallout”, który opowie o następstwach szkolnej strzelaniny. Na pierwszym planie Jenna Ortega, którą wcześniej mogliście zobaczyć między innymi w filmie “Krzyk” czy serialu “Ty”, a niedługo również w horrorze “X”. Film napisany i wyreżyserowany przez Megan Park (“Pokój”) nakreśli próbę radzenia sobie z traumą. Wygląda na to, że warto na widowisko czekać, gdyż “The Fallout” zbiera świetne opinie wśród krytyków — obecna ocena to 7,9/10 na Rotten Tomatoes. Premiera została ustalona na 27 stycznia 2022 roku. “The Fallout” obejrzycie w serwisie HBO Max, który prawdopodobnie w przyszłym miesiącu zadebiutuje w Polsce.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pociąg tortur 1975 recenzja filmu
6/10

“Pociąg tortur” – recenzja filmu

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Prime Video rozgrzewa widzów przed “The Lord of the Rings: The Rings of Power”