Jared Leto jako Morbius, Star Trek: Picard z drugim sezonem, Dragon Ball na memach i schody z Jokera w reklamie Burger Kinga

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 43 wyświetleń
2 min czytania
(Sony, CBS, Toei, Burger King)

Jared Leto wygląda okazale jako paskudny syntetyczny wampir z Morbiusa. Radujemy się niemało, gdyż Star Trek: Picard zabawi dłużej na naszych ekranach. Mamy kilkadziesiąt memów z Dragon Balla. A na koniec Król burgerów tańczy nie gorzej niż Król komedii, czyli niezapomniany Joker i filmowe schody w zupełnie nowym wydaniu.

Jared Leto jako Morbius

morbius jared leto
Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Jared Leto jako Morbius (The Wrap)
morbius spider-man jared leto
Prawdopodobnie Spider-Man będzie w jakieś formie obecny w Morbiusie (Twitter)

Coraz mniej kartek w kalendarzach zostało do zerwania do premiery Morbiusa, czyli kolejnej adaptacji komiksów Marvela od Sony. Do sieci wyciekły dwa zdjęcia prezentujące tytułowego bohatera. I trzeba przyznać, iż Jared Leto wygląda jako Morbius całkiem przyjemnie oraz jak najbardziej wampiro-pozytywnie. Światowa premiera filmu odbędzie się 31 lipca 2020 roku. Podobno jeszcze dziś w sieci wyląduje pierwszy zwiastun widowiska. (źródło: The Wrap)

Star Trek: Picard nie zakończy się na jednym sezonie

Ciągle czekamy na drugą Star Trekową serię serwisu CBS All Access, a już wiemy, iż nie tylko dostaniemy pierwszy sezon Star Trek: Picard 23 stycznia 2020 roku, ale także jego kontynuację. W Polsce serial obejrzycie w serwisie Amazon Prime Video. (źródło: Twitter)

34 najlepsze memy z Dragon Ball

Dragon ball stoi nie tylko seriami, ale też fanserwisem, a nasz serwis nie tylko publicystyką, ale też humorem. W internecie, zarówno polskim, jak i zagranicznym roi się od różnych memów o Yamasze, Kuririnie, Vegecie czy Kefli. Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT i Dragon Ball Super – wszystkie są traktowane z taką samą bezpośredniością. Zobaczcie ponad 30 najlepszych memów o Dragon Ballu! (autor: Marek Jura)

Burger King wykorzystał słynne schody z Jokera w reklamie

https://www.youtube.com/watch?v=Gkjjpc_8YgA&feature=emb_title

Schody słynne niemal równie bardzo, co sam film, w którym widzieliśmy niezapomnianą scenę z roztańczonym Jokerem, są powodem frustracji dla wielu osób, które muszą znosić tłumy robiące od miesięcy na nich dziwne rzeczy. Doszło nawet do tego, że mężczyzna obrzucił jajami osoby robiące sobie zdjęcia na tej nowej atrakcji turystycznej. Zamieszanie wykorzystała sieć Burger King, która zapowiedziała darmową wyżerkę dla osób tolerujących niesfornych turystów. Firma wypuściła też królewską reklamę nawiązującą do Jokera. (źródło: YouTube)

Podziel się artykułem