“Morbius” znowu o sobie przypomniał. Premiera już w styczniu

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 15 wyświetleń
1 min czytania
Zapowiedź filmu “Morbius” (Sony Pictures)

“Morbius” właśnie o sobie przypomniał. Chociaż na film czekamy chwilę za długo, to najnowsza zapowiedź sugeruje, iż warto być cierpliwym.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
MORBIUS / MARVEL

Musieliśmy chwilę poczekać, żeby zobaczyć Jareda Leto jako Morbiusa. Adaptacja komiksów Marvela na ponad rok utkwiła w dystrybucyjnym limbo, ale jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to w przyszłym roku widowisko zawita do kin.

Jared Leto, artysta rozkochujący na scenie kolejne pokolenia nastolatek, a jednocześnie aktor znany z roli Jokera czy z filmu “Witaj w klubie”, tym razem wcielił się w naukowca, Michaela Morbiusa, który próbując znaleźć lekarstwo na rzadką chorobę krwi, przemienia się w syntetycznego wampira. Niezadowolony z zaistniałego stanu rzeczy i zniesmaczony swoją żądzą krwi, postanawia dać spokój bogobojnym obywatelom i zaczyna polować na przestępców, których życia uważa za mniej godne.

Premiera w styczniu

Spekuluje się, iż film wyprodukowany przez Sony może być w jakiś sposób powiązany z Marvel Cinematic Universe, a aktor pod koniec najświeższego materiału wideo dorzucił malutki kamyczek do spekulacji, ale na tę chwilę nie ma żadnego solidnego potwierdzenia, iż tak faktycznie będzie.

Z powodu pandemii koronawirusa film był wielokrotnie przesuwany. Pierwotnie miał pojawić się na dużych ekranach 10 lipca 2020 roku, ale datę premiery zmieniono na 31 lipca 2020 roku. Później z powodu pandemii na 19 marca 2021 roku, a gdy ta nie ustępowała, film przerzucono na 8 października 2021 roku. Ostatecznie zdecydowano, iż widowisko pojawi się w kinach 28 stycznia 2022 roku.

Jeszcze więcej Spider-znajomych

“Morbius” to trzeci film z Uniwersum Spider-Mana od Sony. Wcześniej dostaliśmy dwie części “Venoma”. Przed nami “Kraven the Hunter”. Wcześniej mówiło się o tym, że powstaną filmy “Nightwatch”, “The Sinister Six”, “Madame Web”, “Jackpot”, a także traktujący o Mysterio ze “Spider-Mana: Daleko od domu”. Wspomniano także, że Roberto Orci oraz Olivia Wilde stworzą swoje produkcje w tym uniwersum. Mamy także dostać serial “Silk” oraz “Silver & Black”.

AKTUALIZACJA! Sony wypuściło pełny drugi zwiastun filmu

Drugi zwiastun “Morbiusa” (Sony Pictures)
Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x