morbius zwiastun
in

“Morbius” znowu o sobie przypomniał. Premiera już w styczniu

Zapowiedź filmu “Morbius” (Sony Pictures)

“Morbius” właśnie o sobie przypomniał. Chociaż na film czekamy chwilę za długo, to najnowsza zapowiedź sugeruje, iż warto być cierpliwym.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
MORBIUS / MARVEL

Musieliśmy chwilę poczekać, żeby zobaczyć Jareda Leto jako Morbiusa. Adaptacja komiksów Marvela na ponad rok utkwiła w dystrybucyjnym limbo, ale jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to w przyszłym roku widowisko zawita do kin.

Jared Leto, artysta rozkochujący na scenie kolejne pokolenia nastolatek, a jednocześnie aktor znany z roli Jokera czy z filmu “Witaj w klubie”, tym razem wcielił się w naukowca, Michaela Morbiusa, który próbując znaleźć lekarstwo na rzadką chorobę krwi, przemienia się w syntetycznego wampira. Niezadowolony z zaistniałego stanu rzeczy i zniesmaczony swoją żądzą krwi, postanawia dać spokój bogobojnym obywatelom i zaczyna polować na przestępców, których życia uważa za mniej godne.

Premiera w styczniu

Spekuluje się, iż film wyprodukowany przez Sony może być w jakiś sposób powiązany z Marvel Cinematic Universe, a aktor pod koniec najświeższego materiału wideo dorzucił malutki kamyczek do spekulacji, ale na tę chwilę nie ma żadnego solidnego potwierdzenia, iż tak faktycznie będzie.

Z powodu pandemii koronawirusa film był wielokrotnie przesuwany. Pierwotnie miał pojawić się na dużych ekranach 10 lipca 2020 roku, ale datę premiery zmieniono na 31 lipca 2020 roku. Później z powodu pandemii na 19 marca 2021 roku, a gdy ta nie ustępowała, film przerzucono na 8 października 2021 roku. Ostatecznie zdecydowano, iż widowisko pojawi się w kinach 28 stycznia 2022 roku.

Jeszcze więcej Spider-znajomych

“Morbius” to trzeci film z Uniwersum Spider-Mana od Sony. Wcześniej dostaliśmy dwie części “Venoma”. Przed nami “Kraven the Hunter”. Wcześniej mówiło się o tym, że powstaną filmy “Nightwatch”, “The Sinister Six”, “Madame Web”, “Jackpot”, a także traktujący o Mysterio ze “Spider-Mana: Daleko od domu”. Wspomniano także, że Roberto Orci oraz Olivia Wilde stworzą swoje produkcje w tym uniwersum. Mamy także dostać serial “Silk” oraz “Silver & Black”.

AKTUALIZACJA! Sony wypuściło pełny drugi zwiastun filmu

Drugi zwiastun “Morbiusa” (Sony Pictures)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the book of boba fett zwiastun

Zwiastun “The Book of Boba Fett” faktycznie wygląda jak “The Mandalorian” bez Mandaloriana

dark glasses dario argento giallo

Dario Argento wraca za kamerę w nowym thrillerze “Dark Glasses”