The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Morderstwo w Madison” na HBO GO

Dariusz Filipek
2 min czytania
Na HBO GO możecie obejrzeć kryminalny serial dokumentalny "Morderstwo w Madison"

Z ostatniej chwili

“Morderstwo w Madison” to kryminalny dokument śledczy, gdzie młody dokumentalista próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa matki.

“Morderstwo w Madison” to nowy kryminalny serial dokumentalny, który już teraz możecie obejrzeć na HBO GO. Widowisko opowiada o brutalnym morderstwie Barbary Hamburg. Kobieta została zabita 2 marca 2010 roku. Śledczy stwierdzili, że była to zbrodnia popełniona w afekcie. I jak często bywa w takich przypadkach, pierwszym podejrzanym był były mąż. Jednak nie było wystarczających dowodów, aby sprawę rozwiązać.

- Reklama -
Ad image

⚡ POWIĄZANE: “Psychika mordercy” już na HBO GO

Syn Barbary Hamburg, Madison, przez lata przeprowadzał wywiady z członkami rodziny, niektóre nagrywał z ukrycia, by dowiedzieć się więcej o swojej matce i zebrać dowody umożliwiające rozwiązanie jej morderstwa. W dniu mordu miał 18 lat. Jego projekt, który rozpoczął po 20 roku życia, przerodził się w coś większego. W ten sposób powstał dokument HBO, którego jest reżyserem.

Madison Hamburg
Madison Hamburg nakręcił dokument o morderstwie matki (HBO)

👍 Recenzenci są na tak

Na tę chwilę na Rotten Tomatoes serial ma siedem recenzji i wszystkie są pozytywne. Krytycy do tej pory wystawili produkcji ocenę 7,88/10. Po obejrzeniu pierwszego odcinka muszę przyznać, że to bardzo interesująca historia. Szczególnie zajmujące są rozmowy Madisona z ojcem, który jest głównym podejrzanym i dosyć zimnym człowiekiem.

“Morderstwo w Madison” to serial czteroodcinkowy. Pierwszy jest już dostępny na HBO GO, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień.

Oglądaj serial dokumentalny “Morderstwo w Madison” w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz