in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Premiera dnia: “Morderstwo w Madison” na HBO GO

Morderstwo w Madison kryminalny serial dokumentalny HBO GO
Na HBO GO możecie obejrzeć kryminalny serial dokumentalny "Morderstwo w Madison"

“Morderstwo w Madison” to kryminalny dokument śledczy, gdzie młody dokumentalista próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa matki.

“Morderstwo w Madison” to nowy kryminalny serial dokumentalny, który już teraz możecie obejrzeć na HBO GO. Widowisko opowiada o brutalnym morderstwie Barbary Hamburg. Kobieta została zabita 2 marca 2010 roku. Śledczy stwierdzili, że była to zbrodnia popełniona w afekcie. I jak często bywa w takich przypadkach, pierwszym podejrzanym był były mąż. Jednak nie było wystarczających dowodów, aby sprawę rozwiązać.

⚡ POWIĄZANE: “Psychika mordercy” już na HBO GO

Syn Barbary Hamburg, Madison, przez lata przeprowadzał wywiady z członkami rodziny, niektóre nagrywał z ukrycia, by dowiedzieć się więcej o swojej matce i zebrać dowody umożliwiające rozwiązanie jej morderstwa. W dniu mordu miał 18 lat. Jego projekt, który rozpoczął po 20 roku życia, przerodził się w coś większego. W ten sposób powstał dokument HBO, którego jest reżyserem.

Madison Hamburg
Madison Hamburg nakręcił dokument o morderstwie matki (HBO)

👍 Recenzenci są na tak

Na tę chwilę na Rotten Tomatoes serial ma siedem recenzji i wszystkie są pozytywne. Krytycy do tej pory wystawili produkcji ocenę 7,88/10. Po obejrzeniu pierwszego odcinka muszę przyznać, że to bardzo interesująca historia. Szczególnie zajmujące są rozmowy Madisona z ojcem, który jest głównym podejrzanym i dosyć zimnym człowiekiem.

“Morderstwo w Madison” to serial czteroodcinkowy. Pierwszy jest już dostępny na HBO GO, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień.

Oglądaj serial dokumentalny “Morderstwo w Madison” w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Run film 2020 Hulu Sarah Paulson

Premiera dnia: “Run” od Hulu

Black Narcissus serial hulu 2020

Premiera dnia: “Black Narcissus” od FX i Hulu