Morderstwo w orient expressie 2017 film kino oceny
Morderstwo w Orient Expressie nie zrywa czapek z głów | 20th century fox
in

SMUTNESMUTNE LOLLOL

Morderstwo w Orient Expressie nie rozkochuje krytyków

Miał być hit, a wyszedł… Nie tyle kit, co bardzo przeciętna produkcja. W oczekiwaniu na Morderstwo w Orient Expressie sprawdziłem, jak widowisko zostało ocenione przez kilkudziesięciu krytyków i nie bardzo jest się z czego cieszyć.

Morderstwo w Orient Expressie ma 66% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Średnia wyciągnięta z 41 recenzji wynosi obecnie 6.3/10. Co urzekło, a co niekoniecznie spodobało się w najnowszej produkcji Kennetha Branagha krytykom i popularnym filmowym youtuberom?

Morderstwo w Orient Expressie to antyczna tajemnica, która toczy się z prędkością 5 mil na godzinę bez żadnych zakrętów, które mogłyby zelektryzować widzów w jakimkolwiek stopniu. – Matt Donato z We Got This Covered.

Początek to beztroska jazda, która najprawdopodobniej sprawi, że publiczność będzie pożądała więcej Christie i mam nadzieję, iż zobaczymy jeszcze Branagha w roli Poirota – jego wykonanie jest zbyt zabawne, by je odpuścić. – Katie Walsh z Tribune News Service.

Największą zbrodnią Branagha jest marnowanie potencjału jednego z najlepszych zespołów aktorskich, jaki możemy obecnie oglądać. Zredukował dwunastu podejrzanych do jednowymiarowych postaci, robiących za tło. – Todd Gilchrist z The Wrap.

Nie wiem jak Wy, ale chyba zaoszczędzę kilkadziesiąt złotych i zostanę w domu. Film obejrzę raczej wtedy, kiedy będzie miał premierę na jednym ze streamingów.

Polska premiera odbędzie się 24 listopada. Zobaczymy w nim plejadę gwiazd: Penélope Cruz, Johnny’ego Deppa, Willema Dafoe oraz Judi Dench. Kenneth Branagh nie tylko wyreżyserował widowisko, ale również zagrał Herkulesa Poirota, głównego bohatera powieści o tym samym tytule, która wyszła spod pióra Agathy Christie.

Źródło: Rotten Tomatoes

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Magic Order netflix komiks millarworld

Komiksy w Netfliksie będą za darmo dla wszystkich abonentów

AMC Visionaries: Robert Kirkman's Secret History of Comics

AMC Visionaries: Robert Kirkman’s Secret History of Comics w Polsce