Shogun oglądaj online serial disney

Morderstwo w Orient Expressie nie rozkochuje krytyków

Dariusz Filipek
1 min czytania
Morderstwo w Orient Expressie nie zrywa czapek z głów | 20th century fox

Z ostatniej chwili

Miał być hit, a wyszedł… Nie tyle kit, co bardzo przeciętna produkcja. W oczekiwaniu na Morderstwo w Orient Expressie sprawdziłem, jak widowisko zostało ocenione przez kilkudziesięciu krytyków i nie bardzo jest się z czego cieszyć.

Morderstwo w Orient Expressie ma 66% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Średnia wyciągnięta z 41 recenzji wynosi obecnie 6.3/10. Co urzekło, a co niekoniecznie spodobało się w najnowszej produkcji Kennetha Branagha krytykom i popularnym filmowym youtuberom?

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Morderstwo w Orient Expressie to antyczna tajemnica, która toczy się z prędkością 5 mil na godzinę bez żadnych zakrętów, które mogłyby zelektryzować widzów w jakimkolwiek stopniu. – Matt Donato z We Got This Covered.

Początek to beztroska jazda, która najprawdopodobniej sprawi, że publiczność będzie pożądała więcej Christie i mam nadzieję, iż zobaczymy jeszcze Branagha w roli Poirota – jego wykonanie jest zbyt zabawne, by je odpuścić. – Katie Walsh z Tribune News Service.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Największą zbrodnią Branagha jest marnowanie potencjału jednego z najlepszych zespołów aktorskich, jaki możemy obecnie oglądać. Zredukował dwunastu podejrzanych do jednowymiarowych postaci, robiących za tło. – Todd Gilchrist z The Wrap.

Nie wiem jak Wy, ale chyba zaoszczędzę kilkadziesiąt złotych i zostanę w domu. Film obejrzę raczej wtedy, kiedy będzie miał premierę na jednym ze streamingów.

Polska premiera odbędzie się 24 listopada. Zobaczymy w nim plejadę gwiazd: Penélope Cruz, Johnny’ego Deppa, Willema Dafoe oraz Judi Dench. Kenneth Branagh nie tylko wyreżyserował widowisko, ale również zagrał Herkulesa Poirota, głównego bohatera powieści o tym samym tytule, która wyszła spod pióra Agathy Christie.

Źródło: Rotten Tomatoes

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x