Shogun oglądaj online serial disney

Morderstwo w Orient Expressie z drugim, całkiem niezłym zwiastunem

Dariusz Filipek
1 min czytania
Morderstwo w Orient Expressie (2017) | EW

Z ostatniej chwili

Filmowe Morderstwo w Orient Expressie dostało właśnie drugi zwiastun. Całkiem przyjemny, zresztą. Jednak nie przekona do siebie nieprzekonanych, a co najwyżej przypomni o premierze tym, którym pierwsza zapowiedź przypadła do gustu.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jeśli pamięć mnie nie myli Morderstwo w Orient Expressie adaptowano przynajmniej dwa razy. Warto wspomnieć o wersji z 1974 roku, kiedy to reżyserii – z całkiem niezłym skutkiem – podjął się Sidney Lumet.

Nowa wersja prezentuje się niezwykle stylowo. Nie mogę się doczekać wizyty w kinie. Zresztą sprawdźcie sami.

Zapowiada się na to, że mamy do czynienia z widowiskiem przesiąkniętym oryginałem, czyli prozą Agathy Christie. Nieco groteskowym, nieco teatralnym. Na pewno interesującym i ciekawie zrealizowanym. Dla porównania zwiastun z czerwca.

Historia jednego ze śledztw Herculesa Pairota trafi do rodzimych kin już 24 listopada. Film w reżyserii Kennetha Branagha, który na Christie zjadł zęby (wyreżyserował Frankensteina z 1994 roku) może poszczycić się plejadą gwiazd. Poza Branaghem, który wcieli się w Pairota, zobaczymy Penélope Cruz, Willema Dafoe, Johnnyego Deppa oraz Judi Dench.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x