mortal kombat 2021 gdzie obejrzeć cały film online
Jeśli pierwszy "Mortal Kombat" będzie sukcesem, to czeka na nas sporo kontynuacji
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

“Mortal Kombat” może mieć nawet pięć części. Premiera już jutro na HBO Max

Pierwsze siedem minut z filmu “Mortal Kombat”

Premiera “Mortal Kombat” jutro na HBO Max, a już dziś wiemy, że jeden z aktorów został zakontraktowany na pięć filmów z serii.

Aktor wcielający się w Sub-Zero, Joe Taslim (“Wojownik”), zdradził serwisowi Variety, że podpisał z wytwórnią Warner Bros. kontrakt na pięć filmów z serii “Mortal Kombat”. Nie oznacza to, że produkcja z 2021 roku doczeka się kolejnych czterech części, ale jeśli pierwsza odsłona okaże się sukcesem, to są dalekosiężne plany względem filmowego uniwersum.

Prawdopodobne są również spin-offy czy serial na HBO Max. Zachowanie na kontynuację postaci Johnny’ego Cage’a, jednego z najukochańszych bohaterów wśród fanów gier, również sugeruje, iż już na poziomie pisania scenariusza myślano o czymś więcej, aniżeli jednym filmie, na którym historia morderczego turnieju się zakończy.

Pierwsze oceny filmu nie są zachwycające

Ponad dwadzieścia lat po pierwszej adaptacji serii kultowych gier, 23 kwietnia dostaniemy zupełnie nową interpretację materiału źródłowego. Produkcja wyreżyserowana przez Simona McQuoida już zbiera pierwsze recenzje, a opinie o filmie są dosyć umiarkowane. Na Rotten Tomatoes widowisko ma na tę chwilę 19 recenzji, z których 68% to opinie pozytywne. To przełożyło się na uśrednioną notę 5,7/10, co ciężko nazwać zachwycającym wynikiem.

Joe Taslim jako Sub-Zero

Jednak najważniejsze jest to, jak produkcję odbierze zwykła widownia, bo “Mortal Kombat” to nigdy nie była marka, która miała zapędy na artyzm, a bliżej jej było brutalnej rozrywce. Takie podejście niektórym krytykom niekoniecznie musi przypaść do gustu.

Gdzie obejrzeć cały film “Mortal Kombat” online w Polsce?

Film z kategorią wiekową R w piątek wyląduje w Stanach Zjednoczonych zarówno w kinach, jak i w serwisie HBO Max. Usługa nadal nie jest dostępna w Polsce i na tę chwilę nie znamy daty premiery filmu w naszych kinach czy w serwisie HBO GO. Jednak do HBO Max możecie uzyskać dostęp dzięki popularnej usłudze zmieniającej wirtualną geolokalizację – NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie. Jeśli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć film online, to będzie to najlepsze miejsce, żeby to zrobić.

Chcielibyście zobaczyć więcej niż tylko jedną część “Mortal Kombat”? Dajcie znać w komentarzach i koniecznie podzielcie się opinią, jak podobał Wam się cały film, kiedy tylko będziecie mieli okazję go obejrzeć.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

spider-man disney plus netflix sony

Spider-Man jednak na Disney+, ale dużo później niż na Netfliksie

netflixq12021

Netflix traci impet, a giełda reaguje paniką