mortal kombat film 2021 james wan rezyser australia
Mortal Kombat (źródło: DeviantArt - luciferFlash; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Zdjęcia do nowego filmu Mortal Kombat ruszyły w Australii

Rozpoczęła się produkcja nowego filmu Mortal Kombat. Nad widowiskiem czuwa sam James Wan. Poznaliśmy również reżysera i datę premiery.

Historia Mortal Kombat rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy Midway Games wypuściło pierwszą część z serii mordobić. Nie obyło się bez kontrowersji, gdyż nawalanki z chicagowskiego studia firmowały się niezwykłą brutalnością. Od tego czasu poza grami mieliśmy osadzone w tym uniwersum komiksy, seriale, a także kilka filmów pełnometrażowych. Do najciekawszych należy pierwszy Mortal Kombat w reżyserii Paula Andersona. Film z 1995 roku spotkał się z negatywnymi opiniami wśród krytyków (4,45/10 na Rotten Tomatoes), ale świetnie poradził sobie przy kasach biletowych (122 miliony dolarów przy budżecie oscylującym w okolicy 18 milionów). Do dziś pozostaje jednym z moich największych guilty pleasures. Chociaż wcale nie czuję się z tego powodu winny, bo to krwawa rozrywka klasy-b w najlepszym wydaniu.

Serwis Deadline donosi, iż na nowy film nie będziemy musieli długo czekać. Widowisko ma pojawić się na ekranach kin 5 marca 2021 roku. Producentem nowego Mortal Kombat jest James Wan, a za kamerą stanie Simon McQuoid, dla którego będzie to debiut reżyserski. Produkcja właśnie się rozpoczęła w Australii. Na tę chwilę nie znamy żadnych informacji dotyczących obsady.

Mortal Kombat to opowieść o najznakomitszych ziemskich wojownikach, którzy muszą stanąć w nierównej walce z operującymi ponadludzkimi siłami przeciwnikami z innego wymiaru. Tytułowy turniej, w którym się zmierzą, stanowi o dalszym losie ludzkości.

Prawa do serii gier, jak i filmów, należą do WarnerMedia. Najnowsza gra z serii, Mortal Kombat 11, miała premierę w kwietniu bieżącego roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Milionerzy (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)

Amerykańscy Milionerzy żegnają się z widownią

starz cbs corporation lionsgate viacom kupić

CBS chce kupić Starz od Lionsgate. To byłby trzeci podobny biznes w portfolio firmy