mortal kombat film 2021 james wan rezyser australia
Mortal Kombat (źródło: DeviantArt - luciferFlash; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Zdjęcia do nowego filmu Mortal Kombat ruszyły w Australii

Rozpoczęła się produkcja nowego filmu Mortal Kombat. Nad widowiskiem czuwa sam James Wan. Poznaliśmy również reżysera i datę premiery.

Rozpoczęła się produkcja nowego filmu Mortal Kombat. Nad widowiskiem czuwa sam James Wan. Poznaliśmy również reżysera i datę premiery.

Historia Mortal Kombat rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy Midway Games wypuściło pierwszą część z serii mordobić. Nie obyło się bez kontrowersji, gdyż nawalanki z chicagowskiego studia firmowały się niezwykłą brutalnością. Od tego czasu poza grami mieliśmy osadzone w tym uniwersum komiksy, seriale, a także kilka filmów pełnometrażowych. Do najciekawszych należy pierwszy Mortal Kombat w reżyserii Paula Andersona. Film z 1995 roku spotkał się z negatywnymi opiniami wśród krytyków (4,45/10 na Rotten Tomatoes), ale świetnie poradził sobie przy kasach biletowych (122 miliony dolarów przy budżecie oscylującym w okolicy 18 milionów). Do dziś pozostaje jednym z moich największych guilty pleasures. Chociaż wcale nie czuję się z tego powodu winny, bo to krwawa rozrywka klasy-b w najlepszym wydaniu.

Serwis Deadline donosi, iż na nowy film nie będziemy musieli długo czekać. Widowisko ma pojawić się na ekranach kin 5 marca 2021 roku. Producentem nowego Mortal Kombat jest James Wan, a za kamerą stanie Simon McQuoid, dla którego będzie to debiut reżyserski. Produkcja właśnie się rozpoczęła w Australii. Na tę chwilę nie znamy żadnych informacji dotyczących obsady.

Mortal Kombat to opowieść o najznakomitszych ziemskich wojownikach, którzy muszą stanąć w nierównej walce z operującymi ponadludzkimi siłami przeciwnikami z innego wymiaru. Tytułowy turniej, w którym się zmierzą, stanowi o dalszym losie ludzkości.

Prawa do serii gier, jak i filmów, należą do WarnerMedia. Najnowsza gra z serii, Mortal Kombat 11, miała premierę w kwietniu bieżącego roku.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

Milionerzy (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)

Amerykańscy Milionerzy żegnają się z widownią

starz cbs corporation lionsgate viacom kupić

CBS chce kupić Starz od Lionsgate. To byłby trzeci podobny biznes w portfolio firmy