mr. robot sezon czwarty sezon finałowy zwiastun hbo go amazon prime video
Mr. Robot - zwiastun sezonu finałowego (USA Network)
in

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – nawet Mr. Robot

https://www.youtube.com/watch?v=9Hmb33a7ATM

Mr. Robot wraca z czwartym i finałowym sezonem. Nowe odcinki obejrzycie już w październiku. Stacja USA Network wypuściła nowy zwiastun serialu.

Mr. Robot opowiada o zdolnym specjaliście do spraw bezpieczeństwa cybernetycznego, który jednocześnie jest mocno zaburzonym człowiekiem. Jego celem jest zachwianie światowymi rynkami finansowymi.

Dla Ramiego Maleka rola Elliota Aldersona była odskocznią do wielkiej kariery. Poza grą aktorską widzowie docenili klimat, fabułę i świetną realizację widowiska stacji USA Network. Krytycy nie byli im dłużni – wszystkie trzy do tej pory wyemitowane sezony mają obecnie 93% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes. Z kolei na IMDB serial ma świetną średnią notę 8,5/10.

Za czwarty sezon odpowiedzialny jest nadal ten sam twórca, czyli Sam Esmail. Poza Mr. Robot pracuje nad Homecoming dla Amazon Prime Video oraz czekamy na przyszłoroczną premierę widowiska Briarpatch, które również realizuje dla USA Network.

Mr. Robot wraca na antenę z sezonem czwartym 6 października. W Polsce serial możecie obejrzeć na HBO GO oraz na Amazon Prime Video.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

najlepiej opłacane aktorki 2019 roku scarlett johansson

Najlepiej opłacane aktorki 2019 roku. Sprawdźcie, która zarobiła najwięcej

joker finałowy zwiastun filmu

Finałowy zwiastun Jokera zapowiada ostrą jazdę