Jak youtuberzy oceniają Mroczną wieżę?
Zrzuty ekranu z YouTube
in ,

Jak Youtuberzy oceniają Mroczną wieżę?

Ludzie w Sony nie mogą spać spokojnie. Nie dość, że już mają olbrzymie kłopoty finansowe, o czym pisałem przedwczoraj, to jeszcze ich najnowsza superprodukcja Mroczna wieża zapowiada się na olbrzymią porażkę.

Średnia ocen na Metacritic wynosi obecnie zaledwie 35/100. Przy czterech ocenach pozytywnych ma dziewiętnaście mieszanych i aż siedemnaście negatywnych.

Rotten Tomatoes też nie jest łaskawe. Tomatometer pokazuje dziś 19 proc. i nic nie zapowiada, żeby miało być chociaż trochę lepiej.

Nie tylko krytycy, ale również widzowie, którzy już odwiedzili kina, nie pałają entuzjazmem i produkcja na IMDB na tę chwilę ma średnią ocen 6/10 przy blisko dwóch tysiącach oddanych głosów.

Co na to czołowi filmowi Youtuberzy?

To nie był okropny film, ale mógł być lepszy – powiedział  Dennis Tzeng w wideo recenzji Collidera. Wtórował mu Kristian Harloff, który stwierdził, iż Idris Elba jako Rewolwerowiec był fantastyczny i będzie bardzo szczęśliwy, jeśli aktor wróci do tej roli w planowanym serialu telewizyjnym.

Współpracujący do niedawna z Colliderem John Campea, mówi na swoim kanale, że nie jest tak dobrze, jak miał nadzieję, że będzie, ale też nie jest tak źle, jak się tego obawiał.

Grace Randolph narzekała co niemiara. Chociaż również uważa Elbę za najjaśniejszy punkt produkcji, to odnotowuje, iż nie miał wiele do zagrania. Zgodnie z innymi punktuje, że Mroczna wieża poległa na poziomie scenariusza, który jest nie tylko słaby, co momentami niezrozumiały.

Chris Stuckmann nie wybiegał za bardzo przed szereg, będąc przy tym nieco cieplejszym w swojej ocenie. Przyznał, że znajdą się ludzie nie tyle nielubiący ten film, ile wprost na niego wściekli. Według Chrisa Mroczna wieża jest w porządku, jednak za krótka i nie zgłębia wystarczająco przedstawionego świata.

Christy Lemire z What the Flick nie pozostawiła na Mrocznej wieży suchej nitki. Nieco bardziej pozytywnie nastawiony był William Bibbiani, który wystawił produkcji ocenę 6.9/10.

Wszyscy są zgodni co do jednego. Dzieło Nikolaja Arcela ratują aktorzy. Poza Elbą najczęściej chwalili występ Matthew McConaugheya, Toma Taylora oraz Claudii Kim.

Wygląda na to, że do kina iść nie warto, chyba że wyjątkowo Wam się nudzi. Sam wybiorę się z czystej ciekawości. Z dosyć niskimi oczekiwaniami.

W Polsce pokazy przedpremierowe adaptacji prozy Stephena Kina już się rozpoczęły.

Jednocześnie powołuję okolicznościowy hasztag #jak youtuberzy ocenia, o którym będę przypominał przy każdej podobnej okazji.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

game of thrones s07e10

Wyciekł czwarty odcinek najnowszego sezonu Gry o tron

PopSpam #1

PopSpam #1: Jim Carrey maluje, N64 w Uberze i coś ponadto