in

Premiera dnia: “Mroczne materie” – sezon 2. na HBO GO

mroczne materie sezon 2 hbo go
Drugi sezon "Mrocznych materii" już na HBO GO

Od dziś na HBO GO możecie oglądać nowe odcinki “Mrocznych materii” – hitowego serialu koprodukowanego przez HBO i BBC.

“Mroczne materie” to serialowa adaptacja trylogii Philipa Pullmana, przenosząca widzów do świata, w którym ludzie posiadają zwierzęce dajmony towarzyszące swoim właścicielom. Są one esencją natury posiadaczy i razem z nimi dorastają. Bohaterką serialu jest Lyra, w którą wcieliła się Dafne Keen. Nastolatka rusza na pomoc zaginionemu przyjacielowi, co jest początkiem jej niebezpiecznych przygód.

Przyjemna superprodukcja z dziurawym scenariuszem

Ten fantastycznonaukowy serial przygodowy okazał się solidnym widowiskiem. Krytycy na Rotten Tomatoes wystawili produkcji 6,99/10. Z kolei drugi sezon ma tam obecnie ocenę 6,74/10. Widzowie na IMDB ocenili “Mroczne materie” na 7,9/10. Serial jest zrealizowany z wielką dbałością o szczegóły – widać włożone weń pieniądze. Ponadto nie zawodzi ekipa aktorska, którą zasilili między innymi James McAvoy oraz Ruth Wilson. Widowisko docenią widzowie szukający wciągających opowieści, ale niestety muszą przymknąć oko na głupotki i niekonsekwencje, które nieprzyjemnie zalęgły się w scenariuszu.

Na HBO GO już dziś możecie obejrzeć dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu. Widzowie, którzy nie widzieli jeszcze serialu, mogą nadrobić cały pierwszy sezon w tym serwisie. Kolejne odsłony “Mrocznych materii” będą pojawiały się na HBO GO co tydzień.

⚡ PRZECZYTAJ: “Żywioły Saszy – Ogień – nowy polski serial kryminalny już w serwisie Player.pl

Dajcie znać w komentarzach, czy serial przypadł Wam do gustu oraz podzielcie się opiniami na temat pierwszych odcinków drugiego sezonu.

Oglądaj serial “Mroczne materie” w serwisie HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Żywioły Saszy - Ogień serial player.pl Katarzyna Bonda

Premiera dnia: “Żywioły Saszy – Ogień” w serwisie Player.pl

Big Sky serial 2020

Premiera dnia: “Big Sky” od dziś na ABC